reklamı kapat

POPÜLER

Jupiter Ascending

Wachowski Kardeşler’in son filmi Jupiter Ascending’in yeni fragmanı yayınlandı [Video]

Mila Kunis, Sean Bean ve Channing Tatum‘un baş rollerini paylaştığı Jupiter Ascending‘in yeni ve çok daha özenli hazırlanmış olan fragmanı izleyicilerle buluştu. Aslında evrenin kraliçesi olmaya aday olan Jupiter Jones’un kaderinden habersiz basit bir hayat yaşarken mutant avcı Caine ile karşılaşarak gerçek kimliğinden haberdar olması ve taht mücadelesine girişmesini anlatan bilimkurgu türündeki film, Wachowski Kardeşler’in son çalışması.

Aralık ayında çıkan ilk fragman, efektlerin yanı sıra özellikle Channing Tatum’ın komik görünen makyajı nedeniyle bir hayli eleştirilmişti. Wachowskiler’in hayranlarını epey endişelendiren bu fragmanın ardından gelen yeni fragman hayranların yüreğine su serpecek gibi görünüyor.

Jupiter Ascending
Görsel açıdan üzerinde bir hayli çalışıldığı belli olan filmin oyuncuları arasında ise esas yıldızı parlayan kötü adam rolündeki Eddie Redmayne. Joker, Lex Luthor, Green Goblin, Maleficient gibi kötü kalpli karakterlerin iyi adamlardan çok taraftar topladığı bir dönemde, Eddie Redmayne de en sevilen kötü karakterler arasında yerini alacak gibi görünüyor.

Bugüne kadar başına geçtikleri her projeyle bizi yeni dünyalara götürmeyi başaran Wachowskiler’in yeni hikayesini dinlemeye biz çoktan hazırız. Türkiye’de 25 Temmuz’da gösterime girecek olan Jupiter Ascending’de esas merak ettiğimiz ise her filminde ölen Sean Bean’in oynadığı Stinger’ın akıbeti. Üstelik bunu merak eden belli ki tek biz değiliz; internette bunun için bahisler toplanmaya başlamış bile.

VİDEO