reklamı kapat

POPÜLER

TheLastofUs

Yılın oyunu The Last of Us PlayStation 4’e geliyor

BAFTA 2014’e damgasını vurarak “Yılın Oyunu” da dahil olmak üzere 5 farklı dalda ödül alan The Last of Us sonunda PlayStation 4 için geliyor.

Son dönemin en başarılı hayatta kalma oyunlarından biri olan The Last of Us, BAFTA 2014 ödüllerini de toplayarak başarısını belgelemişti. Oyun PlayStation 3 için çıktıktan kısa bir süre sonra gelen yeni nesil PlayStation 4, oyunun meraklılarını da bir beklentiye sokmuştu. Bu beklentiyi karşılayacak haber ise CNN Türk‘te yayınlanan Multiplayer programından geldi. Programa konuk olan Sony PlayStation Türkiye oyun müdürü Sercan Sülün oyunun gelişini müjdeleyen açıklamayı yaptı: “The Last of Us’ın yenisi yok ama şöyle bir bilgi verebiliriz, bu yaz itibariyle The Last of Us PS4’e hem PSN hem de fiziki satış olarak çıkacak.”

Ek paketinin de programa dahil olduğunu söyleyen Sülün, Left Behind‘ın da oyunla beraber geleceğini ekledi. Bu açıklama henüz PlayStation’ın resmi sitesinde duyurulmadı, fakat bu yaz PS4 hayranları için oldukça eğlenceli geçecek gibi gözüküyor.