reklamı kapat

POPÜLER

Sense8

Sense8’in final bölümünden duygu dolu tanıtım [Video]

Netflix‘in büyük ilgiyle takip edilen işlerinden biri olan Sense8’in son bulacağı bir süredir belliydi. Merakla beklenen final bölümünün ekrana geleceği tarih kısa bir süre önce belli olmuştu. Şimdi iki saatlik bu özel bölümden duygu yüklü bir tanıtım paylaşıldı.

Sense8, Matrix serisiyle adını duyduğumuz Lana Wachowski ve Lilly Wachowski kardeşler tarafından yaratıldı. Fakat önceki işlerinden biraz daha farklı olmasıyla dikkat çekti. Karakterlerin derinliği ve hikaye anlatımıyla beğeni toplamayı başardı. Sense8 temelde dünyanın farklı noktalarında yaşayan ancak zihinsel olarak birbirleriyle bağlantıda olduklarını fark eden sekiz kişinin hikayesini anlatıyor. Telepati yoluyla iletişim kurabilen bu sekiz kişi kısa bir süre sonra bu beklenmedik gücün kaynağını keşfediyor. Fakat aslında bu sadece buz dağının görünen kısmı. Dizinin verdiği mesajlar çok daha derin ve ilgi çekici.

Bu sayede ciddi bir hayran kitlesi elde eden dizi iki sezondur izleyicilerle buluşuyordu. Fakat yüksek maliyet sebebiyle Netflix, Sense8’i sonlandırma kararı almıştı. Hayranların yoğun baskısının ardından platform hikayenin özel bir bölümle sonlandırılacağını açıklamıştı. İşte o bölümden yeni görüntüler gün yüzüne çıktı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sense8’in tam iki saat uzunluğundaki son bölümü 8 Haziran‘da Netflix kütüphanesindeki yerini alacak. Sevilen kahramanlara veda edeceğimiz bölüme dair tanıtımı hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Sense8 son bölüm tanıtımı