reklamı kapat

POPÜLER

Wachowski kardeşlerin dizisi Sense8’in 2. sezon tanıtımı yayında [Video]

Hepimizin özellikle Matrix serisi sayesinde tanıdığı Wachowski kardeşlerin imzasını taşıyan Sense8 kısa bir süre sonra yeni bölümleriyle dönmeye hazırlanıyor. İlgiyle takip edilen dizinin ikinci sezonundan ilk tanıtım sonunda gün yüzüne çıktı.

Son yıllarda izleyicilerle buluşturduğu kaliteli yapımlarla dikkat çeken Netflix geçtiğimiz yıllarda Lana Wachowski ve Lilly Wachowski tarafından yaratılan Sense8’i de ekrana taşıdı. Farklı olay örgüsü ve cesur karakterleriyle öne çıkan dizi dünyanın çok farklı noktalarında yaşayan ancak zihinsel olarak birbirleriyle bağlantılı sekiz kişinin hikayesini konu ediyor. Telepati yoluyla iletişim kurabilen bu sekiz kişi birbirleriyle aynı ortamdaymış gibi bir rahatlığa sahip. Ancak bu bağ aynı zamanda en derin sırlarının bile diğerleri tarafından öğrenilmesine neden oluyor. Bu da aralarında çok güçlü bir bağın oluşmasına neden oluyor. Elbette onların bu eşsiz güçleri kahramanlarımızı farklı kişilerin hedefi haline getiriyor. İkinci sezonda karanlık güçler “duyusallar” olarak andıkları kahramanlarımızı ele geçirmek için çabalıyor. Kahramanlarımız ise hep birlikte hayatta kalma mücadelesi veriyor.

Bu farklı yapımın başrollerini Aml Ameen, Doona Bae, Jamie Clayton, Tina Desai, Tuppence Middleton, Max Riemelt, Miguel Ángel Silvestre, Brian J. Smith, Freema Agyeman ve Daryl Hannah gibi isimler paylaşıyor.

Sense8’in ikinci sezonu 5 Mayıs Cuma günü tüm dünyayla aynı anda yalnızca Netflix’ten izlenebilecek. Paylaşılan ilk tanıtımı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.

YORUMLAR