reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Tab A9 ve Galaxy Tab A9+

Samsung Galaxy Tab A9 ve Galaxy Tab A9+ tanıtıldı

Yeni Android tablet modelleri Samsung Galaxy Tab A9 ve Galaxy Tab A9+ tanıtıldı. Bu modeller Türkiye’de de elde edilebilecekler.

Samsung Galaxy Tab A9 ve Galaxy Tab A9+, temel Android tablet deneyimi isteyen kullanıcılara odaklanıyor. Modern tasarımlara sahip tabletlerden Galaxy Tab A9, gücünü MediaTek Helio G99 işlemciden alıyor ve 8,7-inç 60 Hz LCD ekran üzerine kuruluyor. Galaxy Tab A9+ ise Snapdragon 695 işlemciyi merkeze alıyor ve 11-inç 90 Hz LCD ekran ile karşımıza çıkıyor. Kutularından Android 13 ile çıkan sırasıyla 5.100 mAh ve 7.040 mAh pile sahip tabletler, ön ve arkada birer kamera taşıyor ve LTE / 5G versiyonları da bulunuyor. Henüz Türkiye fiyatları belli olmayan tabletler hakkında Samsung Türkiye şunları aktarıyor:Kullanıcıları, en sevdikleri filmlerin, dizilerin ve oyunların içinde hissettiren Galaxy Tab A9 ve A9+, sırasıyla 8,7 ve 11 inç ekranlarıyla, şimdiye kadar Galaxy A Serisi tabletlerde sunulan en büyük ekranlara sahip. Galaxy Tab A9+ kullanıcıları, kesintisiz oyun oynama ve gezinme sunan 90Hz yenileme hızı sayesinde sinematik deneyimler yaşayarak, eğlencenin içine dalabilir ve Dolby Atmos destekli dörtlü hoparlör sistemiyle seslerin derinlemesine keyfini çıkarabilir. Galaxy Tab A9 ise çift hoparlöre sahip. İki tablet de yumuşak dokulu arka kapağıyla, şık ve yekpare tasarımıyla kolay kullanım sunuyor.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tablet teknolojilerindeki en son yenilikleri herkesin deneyimlemesi gerektiğine inandıklarını belirten Samsung Electronics Mobil Dünya Başkanı ve CEO’su TM Roh, “Galaxy Tab A Serisi’nin en yeni ürünleriyle, tüm Galaxy ekosistemindeki muhteşem eğlence özelliklerinin ve üretkenliği artıran çoklu görevlerin herkes tarafından kullanılmasını her zamankinden daha kolay hale getirdik” diyor.

Samsung Galaxy Tab A9 ve Galaxy Tab A9+ yanında bu da ilginizi çekebilir: Vivo X Flip katlanabilir telefon modeli

İLGİLİ HABERLER