reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Samsung Galaxy Tab S8 Ultra

Samsung Galaxy Tab S8 Ultra bükülme testine sokuldu [Video]

Galaxy Tab S8 ailesinin en üstünde yer alan üyesi Samsung Galaxy Tab S8 Ultra, JerryRigEverything’in zorlu sağlamlık testine girdi.

Advertisement

Samsung Galaxy Tab S8 Ultra, oldukça ince ve büyük bir tablet. Bundan dolayı modelin JerryRigEverything’in ikonik bükülme testinde sınıfta kalması bekleniyordu. Hatta ürünün ikiye bölüneceğini düşünenler de bulunuyordu. Ancak gerçek öyle olmadı. Tablet bükülme testinden genel olarak geçmeyi başardı. Yüksek baskı altında gövdesi ciddi şekilde esneyen ancak buna rağmen büyük bir bozulma ya da kırılma yaşamayan ürün, ev içi kılıfsız kullanımda kolay kolay zarar görecek gibi görünmüyor. Fakat yine de yanlışlıkla üzerine oturma durumlarına karşı olarak modelin bir sert kılıf ile korunması mantıklı duruyor.

Teknik olarak üzerinden geçmek adına Galaxy Tab S8 Ultra, 14,6 inç 2960×1848 piksel AMOLED 120 Hz 420 nit ekran üzerine kuruluyor, 45W hızlı şarj destekli 11.200 mAh pil taşıyor ve arkasında 13 megapiksel F2.0 ana + 6 megapiksel F2.2 ultra geniş açı kameralarını bir araya getiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Önde ise 12 megapiksel F2.4 + 12 megapiksel F2.2 selfie kameraları kullanılıyor. Bu iki kamera bir ekran çentiğinde yer alıyor ve bu oldukça tepki çekiyor. Galaxy Tab S8 Ultra, 8/ 16 GB RAM + 128/512 GB depolama ile geliyor ve kardeşleri gibi microSD üzerinden artış getiriyor.

Galaxy Tab S8 Ultra modeli Türkiye’de tam 18 bin TL’ye satılıyor. Herkesin erişemediği tablet, gerekli yardımcılar ile birçok kişi için dizüstülere olan ihtiyacı bitiriyor.

Samsung Galaxy Tab S8 Ultra yanında bu da ilginizi çekebilir: Samsung imzalı ilginç projektör Freestyle