reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Watch5 Pro LOG Tasarım

Samsung Galaxy Watch5 ve Watch5 Pro isimsel olarak göründü

Önümüzdeki haftalarda resmi olarak tanıtılacak Samsung Galaxy Watch5 akıllı saat serisinin isimleri resmi uygulamada göründü.

Samsung’un yeni akıllı saatleri, Samsung Health uygulamasında net olarak göründüğü kadarıyla yüzde 100 kesin olarak Samsung Galaxy Watch5 ve Samsung Watch5 Pro isimlerine sahip olacak. Bu yıl bir “Classic” model sunmayacak söylentileri de artık yüzde 100 netlik kazanan Samsung, bu ürünler için en son üstte yer alan Galaxy Watch5 Pro modeline fiziksel bir döner çerçeveye koymayacak bilgisiyle gündeme gelmişti. Önümüzdeki haftalarda Galaxy Z Fold4 ve Galaxy Z Flip4 ile beraber lanse edilecek Galaxy Watch5 ailesi, daha önce yapılan sızıntılara göre Heart-S, Heart-L ve Heart-Pro olmak üzere üç farklı kod adı altında geliştiriliyor. Burada üç farklı kod isim olmasının arkasında bir sürümde iki boyutun olması yer alıyor.

Samsung Galaxy Watch5 Pro, sağlam kaynak Ice Universe’in açıklamasına göre safir cam ve titanyum gövde üzerine kurulacak. Yani akıllı saat modeli hem çizilmelere karşı çok dayanıklı olacak hem de sağlam gövdesi ile darbelerden etkilenmeyecek.  Kaynaklara göre 40mm ve 44mm Galaxy Watch5 sürümleri, Galaxy Watch 4 serisindeki modellerden daha fazla pil kapasitesi getirecek. 40mm sürümde 247 mAh yerine 276 mAh pil bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

44mm modelde ise 361 mAh yerine 397 mAh pile yer veriliyor. Galaxy Watch5 Pro versiyonu ise tek bir model olarak 572 mAh pil üzerine kurulacak bilgisi veriliyor. Bu büyük pilden dolayı 44 mm’den daha büyük gövdeye sahip olacağı aktarılan “Pro” versiyon, dolu dolu 1 hafta pil ömrü sunabilir.

-İsimleri Samsung Health uygulamasında ilk olarak 9To5Google buldu. Buradaki görseller temsili ancak tasarım çok da farklı olmayacaktır-

Samsung Galaxy Watch5 akıllı saat serisi yanında bu da ilginizi çekebilir: Karşınızda çok eğlenceli görünen kişisel ulaşım aracı