reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Z Flip Xiaomi

Samsung Galaxy Z Flip için tam 2 bin TL indirim!

Yeni nesil katlanabilir telefon Samsung Galaxy Z Flip için Türkiye’de sağlam bir indirim yapıldı. İşte modelin yeni satış fiyatı;

Samsung Türkiye hatırlarsınız geçtiğimiz haftalarda Samsung Galaxy Z Flip Türkiye fiyatını daha çıkmadan artırmıştı. Normalde 13.499 TL fiyat açıklanan telefon, yapılan artış ile tam 14.499 TL olmuştu. Orijinal fiyatıyla zaten çok ama çok kısıtlı bir kitleye hitap eden telefon için indirimler başladı. Model şu an 256 GB dahili depolama ve Samsung Türkiye garantisiyle büyük bir satış kanalında 12.499 TL‘ye elde edilebiliyor. Orijinal fiyatına oranla tam 2 bin TL’lik bir indirim alan model, bu açıdan ses getiriyor. Yine de inanılmaz pahalı olan ve halen Türkiye’nin yüzde 90’ına hitap etmeyen Galaxy Z Flip, yine de aşağıya doğru bir düşüşe girmiş durumda. Telefonun Türkiye satış fiyatının çok yakında 12 bin TL altına ineceğini düşünüyoruz. Katlanabilir telefon Türkiye’de iki farklı renk seçeneğiyle alınabiliyor ve şu an iki versiyonda da indirim bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Z Flip için bilinmesi gerekenler şöyle

Telefon 6,7 inç 2636×1080 piksel Dinamik AMOLED ekran üstüne kuruluyor ve gücünü Snapdragon 855 Plus ile 8 GB RAM‘den alıyor. 256 GB dahili depolaması bulunan Galaxy Z Flip, microSD üzerinden artışa izin vermiyor. Arkasında 12 megapiksel F2.2 ultra geniş açı + 12 megapiksel F1.8 geniş açı olmak üzere çiftli kamera, önünde ise 10 megapiksel F2.4 selfie kamerası taşıyan katlanabilir telefonun, dışındaki sAMOLED bilgi ekranı 1,05 inç boyutunda. Toplam 3.300 mAh pil üstüne kurulan telefon, 15W hızlı şarj yanında 9W kablosuz şarj desteğine de sahip.

İlgili Video