reklamı kapat

POPÜLER

Samsung

Samsung Galaxy Z Fold4 ve Z Flip4 böyle üretilip test ediliyor [Video]

 - Güncelleme: 26 Ağustos 2022 17:57

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, Galaxy Z Fold4 ve Galaxy Z Flip4 modellerini böyle üretip test ediyor.

Samsung, diğer birçok firma gibi akıllı telefon modellerini özel üretim süreçlerinden çıkarıyor. Firma üretim konusunda özellikle katlanabilir tarafta en son teknolojilerden ve üretim sistemlerinden yararlanıyor. Bunu göstermek isteyen şirket, kısa süre önce Türkiye’de de satışa sunulan Galaxy Z Fold4 ve Galaxy Z Flip4 için yukarıda izleyebileceğiniz videoyu yayınladı. Bu videoda telefonların hem montaj hem de montaj sonrasındaki testleri gözler önüne seriliyor. Firma telefonları için bu video haricinde de testler gerçekleştiriyor.

Samsung Electronics Mobil Deneyim Bölümü Başkanı TM Roh, yeni Galaxy Z serisiyle ilgili şunları söylemişti: “Yeni Samsung Galaxy katlanabilir akıllı telefonlar, kullanıcı odaklı inovasyon felsefemiz doğrultusunda yapılandırıldı.Yeni Galaxy Z serisinin gelişmiş kişiselleştirme özelliği ve ileri teknolojisiyle herkes için yepyeni imkanların kapısını aralıyoruz. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Birinci sınıf iş ortaklarımızla işbirliği halinde geliştirdiğimiz yeni nesil katlanabilir cihazlar, en dinamik kullanıcıların dahi ihtiyaçlarını karşılayabilen benzersiz bir mobil deneyim sunuyor. Kararlılıkla sürdürdüğümüz çalışmalarımız ve sektör liderliğimiz sayesinde, katlanabilir cihazların yarattığı heyecan giderek artıyor. Bu cihaz kategorisini radikal bir proje olmaktan, dünya çapında milyonların severek kullandığı ana akım bir cihaz serisine dönüştürmeyi başardık.”

Samsung Electronics Türkiye Mobil İş Birimi Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Murat Azdemir ise, “Galaxy ekosistemindeki inovasyonlarımız, her geçen gün daha fazla insanın yaşamına dokunurken, onlara fayda sağlamaya devam ediyor. Samsung olarak, yeni nesil katlanabilir akıllı telefonlarımızla akıllı telefon dünyasında ve mobil deneyimde heyecan verici bir dönüşüm başlatıyoruz. Sadece bununla da kalmıyor, dünyanın en kapsamlı akıllı cihaz ekosistemlerinden biri olan Galaxy’i şimdi katlanabilir akıllı telefonlarımızla daha da işlevsel hale getiriyoruz. Yeni Galaxy Z serisiyle birlikte kullanıcılarımızı benzersiz Galaxy inovasyonlarını deneyimlemeye davet ediyoruz” açıklamasında bulunmuştu.

Samsung videosu yanında bu da ilginizi çekebilir: Tam 2 bin beygirlik Ford Pro Electric SuperVan

İLGİLİ HABERLER