reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Samsung Galaxy J6+

Samsung’un yeni akıllı telefonu Galaxy J6+ hakkında ilk bilgiler

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, son dönemde sürekli olarak Galaxy Note 9 ve Galaxy S10 ile gündeme geliyor. Ancak şirket amiral gemisi harici modeller de geliştiriyor. İşte bunlar arasına Galaxy J6+ modeli de ekleniyor.

Advertisement

Samsung’un Galaxy On6+ şeklinde de lanse edebileceği söylenen Galaxy J6+, giriş üstünde yer alan bir telefon. XDA Developers’ın elde ettiği bilgilere göre model J6 gibi Exynos 7870 değil Snapdragon 450 işlemci üzerine kuruluyor. Bünyesinde 5,6 inç 1480×720 piksel Super AMOLED ekran bulunacak telefon, arkasında çift kamera taşıyacak deniyor. Önünde tek bir kamera yer alan Samsung Galaxy J6+, hem önde hem de arkada bir LED flaş taşıyor. 4.530 mAh kapasitesinde bir pille geleceği söylenen model, işletim sistemi olarak Android Oreo kullanıyor deniyor. MicroSD yuvasının unutulmayacağı telefon, “j6plte” kod adıyla geçiyor. Henüz ne zaman geleceği bilinmeyen model, uygun fiyatıyla fark yaratabilir gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy J6+’a ek olarak “Galaxy J7 Aero” da yolda görünüyor

İlk defa geçtiğimiz hafta karşımıza çıkan Samsung Galaxy J7 Aero, Geekbench kapsamında Exynos 7885 işlemci ve 2 GB RAM ile görünüyor, tek çekirdekten 1.172, çok çekirdekten ise 4.053 puan alıyor. 2018 Galaxy A8 ve A8+ ile aynı işlemciyi paylaşan telefon, bu açından orta seviyede yer alıyor. Android 8.0 ile test edilen modelin, tasarımı hakkında henüz bir sızıntı bulunmuyor. Modelin 5,5 inç S-AMOLED HD ekran üzerine kurulabileceği söylenirken, çok da dikkat çekecek gibi durmuyor.

İlgili Video

Popüler Galaxy A8 ailesi