reklamı kapat

POPÜLER

İlk adımdan sona 2018 Dacia Duster üretim sürecine tanık olun [Video]

Renault çatısı altında yükselişine devam eden Dacia, sevilen modeli Duster’ın üretim süreci ve satışından şimdilik fazlasıyla memnun.

Türkiye yollarında her geçen gün daha fazla karşılaşmaya başladığımız 2018 Dacia Duster, var olan vergilerin getirdiği fiyat etiketlerinden ötürü hala ilginin odağında. Dizel motor, dört tekerlekten çekiş sistemi ve otomatik şanzıman gibi ülkemizin şaşmaz trendlerine sahip olmasının da etkisiyle çok daha iddialı hale gelen Duster’a ufak da olsa alternatif olabilecek parçalardan birisi olan Suzuki Jimny de kısa süre önce iddialı bir yeni jenerasyona kavuştu. Tanıtımının henüz yapılmasından ötürü Türkiye’ye gelişiyle ilgili önümüzde zamanın olduğu Jimny‘i beklerken, Duster ile ilgili ortaya çıkan detayları sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Kısa süre önce test turu kapsamında Türkiye’nin önemli illerini de turlayan modelin bu kez merak edilen üretim bandı da gün yüzüne çıktı.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Duster hurda indiriminde

Bugün itibarıyla benzinli motorlu kombinasyonuyla 85.000 TL‘den başlayan fiyatlara alıcı bulan Duster, uygulamaya alınan hurda teşvik indirimini kampanyalarına da dahil edildi. Dacia’nın paylaştığı bilgiler doğrultusunda indirimle birlikte 77.000 TL‘ye kadar alınabilen modelin, dizel 4×4 versiyonu da 105.000 TL‘ye kadar sahip olunabiliyor. Duster’da sunulan 1,5 litre hacimli dizel motor versiyonlara göre değişmekle birlikte 90 ve 115 beygir güç üretebiliyor. Modelle ilgili merak ettiğiniz detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Video