reklamı kapat

POPÜLER

Samsung ve Hepsiburada

Samsung ve Hepsiburada “dev” bir iş birliği gerçekleştirdiklerini duyurdu

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung ve alışveriş devi Hepsiburada bir iş birliği gerçekleştirdi.

Bu konuda Samsung ve Hepsiburada tarafından gelen açıklama şöyle oldu: “Kore’deki Samsung Genel Merkezinde imzalanan Stratejik ortaklık iyi niyet anlaşması kapsamında mevcut işbirliklerini derinleştirme kararı alan Samsung Türkiye ve Hepsiburada, teknoloji sektöründe birlikte büyüme sağlamayı hedefliyor. Bu çerçevede ortak pazarlama faaliyetlerinin kapsamını genişletmek ve yeni satış modelleri geliştirerek tüketicilerin son teknoloji cihazlara erişimini kolaylaştırmak amaçlanıyor. Anlaşma kapsamında Samsung’un her kullanıcıya ve segmente hitap eden, tüketicilerin farklı ihtiyaçlarını karşılayabilen mobil teknolojilere ve Galaxy AI yeteneklerine sahip tüm telefon ve tablet (Galaxy S24, S23, S23 FE, S22, Tab S9, Tab S8) serileri Hepsiburada’ya özel kampanyalarla sunulacak. Samsung Türkiye ve Hepsiburada, gerçekleştirdikleri iş birliğini, tüketicilerin teknolojiye erişimini kolaylaştıracak alternatif satış modelleriyle destekleyecek. İlk etapta uygulamaya geçmesi planlanan “Kapıda Eskiyi Ver Yeniyi Al” ve “Kapıda Ödeme” modeliyle, yeni bir Samsung mobil cihaz alırken takas sistemini kullanmak isteyen tüketicilerin eski mobil cihazlarının kapıdan teslim alınabilmesini ve ayrıca tüketicilerin kapıda ödeme yapabilmesini sağlayacak.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Türkiye Başkanı ve CEO’su Jeff Jo, Hepsiburada ile yapılan stratejik iş birliğiyle ilgili olarak şunları söyledi: “Samsung Electronics olarak en yeni mobil teknolojileri ve bu teknolojilerin olanaklı kıldığı yaşam tarzını dünyanın her yerinde tüketicilerle buluşturmanın yeni yollarını geliştirmeye devam ediyoruz. Galaxy AI ile mobilde yapay zeka çağını başlattığımız 2024 yılında böyle bir iş birliğini Türkiye’nin önde gelen online alışveriş platformlarından Hepsiburada ile gerçekleştirmek ve Türkiye’deki tüketiciler için mobil ürün ve teknolojilerimizi daha da erişilebilir kılmak bizim için önemli bir adım. Bu anlaşmayla derinleşen Hepsiburada – Samsung Türkiye iş birliğinin, her iki marka için verimli ve uzun soluklu bir eşgüdümün temelini oluşturacağına inanıyorum. Mobil ürünlerimiz özelinde başlattığımız bu stratejik işbirliğini ilerleyen dönemde TV ve beyaz eşya ürünlerimizle geliştirmek istiyoruz.” dedi.

Hepsiburada CEO’su Nihan Onal Gökçetekin ise, Samsung Türkiye ile yapılan iş birliğiyle ilgili olarak şu açıklamalarda bulundu: “Müşterilerimize en yeni teknolojileri en iyi fırsatlarla sunmak için çalışıyoruz. Samsung ile derinleşen iş birliğimiz, bu doğrultuda çok kıymetli bulduğum ve herkes için büyük fayda yaratacağına inandığım bir adım. Samsung’un geniş ürün yelpazesini ve Galaxy AI yeteneklerini, Hepsiburada’nın sunduğu özel kampanyalarla ve ödeme çözümleriyle birleştirerek, müşterilerimizin en iyi mobil deneyimi yaşamalarını sağlamak için çalışacağız. Bu iş birliği, sadece ticari anlamda değil, aynı zamanda teknolojiye erişimi artırarak, toplumumuzun dijital dönüşümüne de katkı sağlayacak. Hepsiburada ve Samsung arasındaki bu güçlü ortaklığın her iki marka için de büyük fırsatlar barındırdığına ve uzun vadeli başarılı bir iş birliğinin temellerini attığımıza inanıyorum.”

Samsung ve Hepsiburada iş birliği yanında bu da ilginizi çekebilir: Hyundai’den otomatik çalışan şarj robotu