reklamı kapat

POPÜLER

Samsung’dan yeni kablosuz ses çözümleri [Video]

Geçtiğimiz yıl ilk Level On kulaklığını piyasaya süren Samsung, bu yıl yeni Samsung Level On ve Level Link cihazlarını tanıttı. Sesi bir noktadan diğerine kolayca aktarmak ve yüksek kalitede sesler duymak isteyenler için geliştirilen kulaklıklar müzik severlerin beğenisine sunulmaya hazırlanıyor.

Daha önce kablolu modeli piyasaya sürülen Level On‘un yeni versiyonu kablolardan kurtulmanızı sağlıyor. 40mm sürücüye sahip olan kulaklıklar kullanım anlamında da kolaylık sağlıyor. Kulaklığın arka kısmındaki dokunmatik yüzey üzerinde şarkılar arasında geçiş yapmak veya ses ayarlamak mümkün. Level On mavi, kırmızı, beyaz ve siyah olmak üzere 4 farklı renk seçeneğine sahip.

Duyurulan bir diğer cihaz Samsung Link ise sesi kablosuz olarak farklı ortamlara aktarmak isteyenler için ideal. Örneğin cihaz otomobilin AUX girişine bağlandığında akıllı telefondaki müzikler otomobilin hoparlörlerinden dinlenebilir hale geliyor. Bunun yanı sıra televizyona takıldığında ise sesi kablosuz olarak Level On kulaklığa aktarıyor. Samsung Link’in sesi aynı anda 2 kulaklığa birden verebildiği ifade ediliyor. Level On’da sunulan renklerin aynısı Samsung Link’te de mevcut.

Level On’un 275 bin kore wonu (yaklaşık 255 dolar), Samsung Link’in ise 77 bin kore wonu (yaklaşık 70 dolar) fiyat etiketine sahip olacağı söyleniyor. Bunun yanı sıra cihazların önümüzdeki günlerde raflardaki yerini alacağı belirtiliyor. Diğer ülkelerde fiyatlandırmanın nasıl olacağı ise belirsiz.

samsung level on

link

İLGİLİ HABERLER