reklamı kapat

POPÜLER

Samsung’un S Pen farkını ortaya koyan çalışmaya ödül

Samsung’un S Pen farkını ortaya koyan çalışma Communicator Award’dan Üstünlük Ödülü’ne layık görüldü. Cheil Turkey tarafından Samsung Electronics Türkiye için hazırlanan iPad Adver Game çalışması, The Academy of Interactive and Visual Arts tarafından bu yıl 20.’si gerçekleşen 2014 Communicator Awards’da, Mobile Advertising kategorisinde “Üstünlük Ödülü”nü (Award of Distinction) kazandı. Ödüllü çalışma, diğer tablet kullanıcılarına Samsung’un geliştirdiği S Pen teknolojisinin farkını ortaya koymak üzere hazırlandı.

Cheil Turkey, S Pen’in başarısını gözler önüne sermek amacıyla yanlış dokunuşlarını geri alma şansı tanımayan bir tablet oyunu tasarlandı. Oyunda 20 saniye içerisinde deaktive edilmediğinde patlayan zaman ayarlı bir bomba yer alıyor. Bombayı deaktive etmenin yolu ise, kablo karmaşası içerisinde doğru olanı bularak kırmızı kabloyu kesmek.

Sektörün en prestijli yarışmaları arasında gösterilen Communicator Awards’ta, her yıl ABD ve tüm dünyadan binlerce proje değerlendiriliyor. Değerlendirmeler, Uluslararası Görsel Sanatlar Akademisi (International Academy of the Visual Arts) üyesi olan ve görsel sanatların çeşitli disiplinlerinin önde gelen profesyonellerinden oluşan; Nast, Coach, Disney, Wired, Yahoo!, MTV Networks, Time, Inc,The Ellen Degeneres Show, Estee Lauder, Sotheby’s Institute of Art ve Victoria’s Secret gibi önde gelen şirketlerde görev yapan 550’yi aşkın üyenin oyları ile yapılıyor.

 

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Samsung’un S Pen farkını ortaya koyan çalışmaya ödül” için bir cevap

  1. Gulenay dedi ki:

    Gerçekten çok etkileyici bir reklam kampanyası. Tüm ekibi tebrik ediyorum.