reklamı kapat

POPÜLER

SanDisk

SanDisk’ten USB Type-C bağlantılı cihazlara özel flaş sürücü

SanDisk, USB Type-C tipi cihazlara özel flaş sürücüsünü Mobil Dünya Kongresi’nde duyurdu. SanDisk’in yeni bellek sürücüsü USB C Tipi destekli mobil cihazlar, dizüstü bilgisayarlar, tabletler ve yeni nesil diğer cihazlarla uyumlu şekilde çalışıyor. 128 GB’a kadar hafızaya sahip SanDisk Ultra USB Type-C flaş sürücü, saniyede 150 MB’a kadar veri aktarım hızıyla USB 3.1 performansı gösteriyor.

SanDisk’in en hızlı ve en yüksek kapasiteli USB Type-C ürünü olarak dikkat çeken sürücü, Android platformu için geliştirilen Sandisk Memory Zone uygulaması ile uyumlu. Google Play Mağazası’ndan ücretsiz olarak indirilebilen bu uygulama uyumlu bir cihazın sürücüsüne takıldığında otomatik olarak başlıyor ve kullanıcıların içeriklerine anında erişmelerine ve dosya yönetimini kolayca yapmalarına olanak sağlıyor.

SanDisk Ultra USB Type-C flaş sürücü, beş yıl garantili olarak yurtdışında satışa sunulmuş durumda. Flaş sürücünün 16 GB, 32 GB, 64 GB ve 128 GB hafızaya sahip modellerinin satış fiyatları sırasıyla 13,99, 19,99, 34,99, 64,99 euro.

İLGİLİ HABERLER