reklamı kapat

POPÜLER

iPhone ve iPad’lere özel 128 GB’lık Sandisk flaş sürücü

SanDisk, iPhone ve iPad cihazlar için geliştirdiği iXpand isimli yeni flaş sürücüsünü satışa sundu. 16 GB’tan 128 GB’a kadar depolama çözümü sunan iXpand Flash Drive, Lightning ve USB 3.0 desteğiyle geliyor.

Çoğu iPhone ve iPad kılıfıyla uyumlu olan iXpand flaş sürücü, cihaz ile birlikte gelen iXpand Drive uygulaması ile daha geliştirilmiş kullanıcı deneyimi sunuyor. Uygulama ile kullanıcılar çektikleri video ve fotoğrafları, iPhone ve iPad’leri yerine doğrudan sürücü üzerinde kaydederek anında telefonlarında daha fazla alan kazanıyor. Uygulama aynı zamanda popüler sosyal medya sitelerindeki içeriklerin otomatik olarak yedeklenmesini sağlarken müzikleri doğrudan çalabiliyor.

Yeni nesil iXpand Flash Drive için geliştirilen iXpand Drive uygulaması App Store üzerinden iPhone ve iPad’lere yüklenebiliyor. iXpand Flash Drive, iPhone veya iPad cihazlara bağlandığı an uygulama açılarak kullanıcıların anında depolama alanlarını genişletmelerini, içeriklerine ulaşmalarını ve bu içerikleri kolaylıkla yönetmelerini sağlıyor.

Yurtdışında 16 GB, 32 GB, 64 GB ve 128 GB kapasitelerinde satışa sunulan iXpand Flash Drive sırasıyla 50, 70, 90 ve 130 dolar satış fiyatına sahip. Cihazın Türkiye fiyatları ise henüz belli değil.