reklamı kapat

POPÜLER

Nativ Vita
Nativ Vita-
Nativ Vita
Nativ Vita
Nativ Vita

Full HD çözünürlüklü dokunmatik müzik sistemi [Video]

Nativ Sound isimli Hong Kong’lu bir şirket, dünyanın ilk 11,6 inçlik dokunmatik ekrana sahip müzik sistemini tanıttı. Full HD çözünürlüklü ekrana sahip müzik sistemiyle dokunmatik kontrol arayüzünü buluşturan Nativ Vita, hem müzik hem de müzik videolarını oynatma yeteneğine sahip.

Kullanıcılar Spotify, Apple Music, Tidal ve YouTube’da yer alan parçaların yanı sıra akıllı telefon veya bilgisayarda kaydettikleri çalma listelerine Nativ Vita üzerinden ulaşabiliyor. 4 TB’lık dahili depolama alanına da sahip olan müzik sistemi HDMI veya kablosuz olarak televizyonla bağlantı kurduğunda müzik videolarını kablosuz olarak televizyona aktarabiliyor. Açık kaynaklı platform sayesinde müzik sistemine geliştiricilerin uygulama ve yeni özellikler ekleyebileceği belirtiliyor.

A/V alıcı veya USB DAC cihazlarla da uyumlu olan Nativ Vita, iOS ve Android uygulaması haricinde Apple Watch üzerinden de kontrol edilebiliyor. Başta Bang & Olufsen BeoPlay A9, Bose SoundTouch ve Sonos olmak üzere birçok AirPlay ve Google Cast uyumlu hoparlörle çalışabilen müzik sistemi AIFF, WAV, FLAC ve ALAC olmak üzere birçok ses formatına destek veriyor. Müzik yeteneği haricinde akıllı ev cihazlarıyla da iletişim kurabilen sistem sesle kontrol özelliğine de sahip.

Çift bant 802.11 a/b/g/n/ac ve Ethernet bağlantı noktalarını bünyesinde barındıran Nativ Vita’yı Indiegogo üzerinden 700 dolar bağışta bulunarak satın alabilirsiniz. Yalnız belirtmekte yarar var; Indiegogo’da fon desteğinin bitmesiyle müzik sisteminin satış fiyatı yaklaşık 1.600 dolara çıkacak.

VİDEO
https://youtu.be/flYu4MFSc0A