reklamı kapat

POPÜLER

Astell & Kern A&ultima SP2000T

Fiyatıyla dudak uçuklatan lambalı amfiye sahip müzik çalar: Astell & Kern A&ultima SP2000T

Yüksek fiyatlı müzik oynatıcıylarıyla tanınan Astell & Kern, yeni müzik çalarını tanıttı. A&ultima SP2000T olarak adlandırlan müzik oynatıcısında yeni üçlü amfi sistemi bulunuyor.

Astell & Kern, cihazın içine küçük bir tüp amfi yerleştirdiğini söylüyor. Cihazda büyük lambalı amfiler gibi çalışan Korg Nutube 6P1 yer alıyor. Paraziti önlemek için PCB üzerinde sadece tüpler için modüler bir yapı geliştirildiği ve titreşimleri en aza indirmek için silikonla sabitlendiği belirtiliyor. Ultra netlik ve dinamik oynatma olmak üzere iki farklı ayarın yer aldığı cihazda benzersiz sıcak bir ses için lambalı amfi modu ve her iki modun en iyilerini tek bir modda buluşturan hibrit mod da mevcut.  Cihazda bununla birlikte müziklerdeki sesi daha da geliştirmek için dörtlü DAC bulunuyor.  Müzik çalar 2,5 mm, 3,5 mm ve 44 mm fişlerle uyumlu şekilde çalışıyor. Full HD çözünürlüklü 5 inçlik ekrana sahip olan cihaz USB-C üzerinden şarj edilebiliyor ve dosyalar da bu şekilde transfer edilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Astell & Kern A&ultima SP2000T yüksek fiyatıyla dikkat çekiyor

Piyasadaki üst segment kablolulu kulaklıklarla kullanıldığında üst düzey ses performansı vadeden cihaz, 24 bit aptX HD ve LDAC kodek desteği de sunuyor. Bluetooth 5.0’a da destek veren cihazın depolama kapasitesi ise 256 GB. Cihazın hafızası microSD kartlarla 1 TB’a kadar artırılabiliyor. Pil kapasitesi 4.200 mAh olan cihaz, Astell & Kern’in belirttiğine göre tam dolu pille 9 saate kadar FLAC parça oynatabiliyor. Önümüzdeki ay piyasadaki yerini alacak cihazın fiyatı ise 2.399 dolar.

İlginizi Çekebilir

OPPO’dan çok ilginç akıllı telefon konsepti