reklamı kapat

POPÜLER

Western Digital My Passport
Western Digital My Passport

Lifestyle/environment image

SanDisk

Western Digital’den hızlı ve yüksek kapasiteli taşınabilir depolama çözümleri

Western Digital farklı depolama çözümlerini kullanıcılara sunuyor. My Passport HDD olarak adlandırılan cihaz, şık tasarımıyla göze çarpıyor.

Dört farklı renk seçeneğiyle gelen cihaz 5 TB’a varan depolama seçeneğine sahip. Cihaz, kutusundan çıkan SuperSpeed USB (5Gbps) kablosuyla kullanıcıların verilerini yedeklemeye imkan tanıyor. Özel yedekleme yazılımıyla gelen My Passport’un yedek alması gereken zamanları kolayca belirleyebiliyor.

Western Digital’ın bir diğer depolama çözümü ise My Passport External SSD. Cihaz 4 TB’a kadar depolama seçeneği sunuyor. SSD, 1.050MB/s’ye kadar okuma ve 1.000MB/s’ye kadar yazma yeteneğine sahip.  SSD,  şok ve titreşimlere karşı da dayanıklı. Metal kasasıyla dikkat çeken model 1,98 metreye kadar düşmelere mukavemet gösteriyor. macOS ve Windows destekli cihazlarla uyumlu olan SSD’nin 500 GB, 1 TB, 2 TB ve 4 TB’lık depolama seçenekleri bulunuyor.

Western Digital iXpand Flash Drive Go modeli ise iPhone’larla uyumlu şekilde çalışıyor. 64 GB, 128 GB ve 256 GB’lık depolama seçenekleri sunan cihaz, kullanıcıların fotoğraflarını, videolarını ve belgelerini kaydetmelerine yardımcı oluyor. Cihaz iPhone’lar haricinde PC ve Mac gibi bilgisayarlar da çalışıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Western Digital, SanDisk imzalı sürücüsüyle de akıllı telefon kullanıcılarına yardımcı oluyor

SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type- Flash Drive ise telefondaki dosyaları tablet veya bilgisayar gibi USB-A bağlantısına sahip cihazlara aktarmaya imkan sağlıyor. Kompakt ve sağlam bir yapıya sahip olan cihaz 150 MB/sn okuma hızına sahip. Cihaz, 1 TB’a kadar kapasite seçenekleri sunuyor.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın