reklamı kapat

POPÜLER

WD Elements SE SSD
WD Elements SE SSD

Western Digital’den cep boyutunda taşınabilir SSD: WD Elements SE SSD

Western Digital yeni taşınabilir depolama çözümü WD Elements SE SSD modelini tanıttı.

Kompakt tasarımıyla dikkat çeken model dosyaları hızlı bir şekilde mobil cihazlara aktarabiliyor. 400 MB/saniyeye varan okuma hızı sunan cihaz, 2 TB’a varan kapasite seçeneği sunuyor. Sürücünün tak-ve-çalıştır özelliği, kutudan çıkar çıkmaz kullanıma hazır olduğu anlamına geliyor. 2 metreye kadar düşmeye dayanıklı olan WD Elements SE SSD, üç yıl garanti süresiyle geliyor.

“Uzun bir süredir katı hal sürücüleri (SSD), tüm kullanıcıların finansal olarak rahatça karşılayamayacağı bir şeydi” diyor Western Digital Bölge Satış Müdürü Yosi Rafael ve ekliyor: “Western Digital olarak SSD teknolojisini kullanıcılar için daha erişilebilir hale getirmeyi amaçlıyoruz. Hiç kimse güvenebilecekleri bir markanın finansal karşılığı, performansı ve güvenilirliği arasında bir seçim yapmak zorunda kalmamalı, bu yüzden WD Elements SE SSD’yi Türkiye pazara sunmaktan heyecan duyuyoruz.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

WD Elements SE SSD satış fiyatı ne kadar?

Taşınabilirliğiyle öne çıkan SSD, Western Digital Store ve diğer satış kanallarında ağustos ayında satışa sunulacak. 480 GB depolama kapasitesine sahip modelin fiyatı ise yaklaşık 90 euro olacak.

İlginizi Çekebilir

Sony’den müzik odaklı ilginç cihaz