reklamı kapat

POPÜLER

Western-Digital
Western-Digital
Western-Digital

Western Digital’den ilk 8 TB SuperSpeed USB 20 Gbps taşınabilir SSD prototipi

Western Digital, 20 Gbps hızında bir SuperSpeed USB arayüzü ile öne çıkan dünyanın en yüksek kapasiteli, cep boyutunda, taşınabilir SSD prototipini tanıttı.

Şirket ayrıca, akıllı telefonlar ve dizüstü bilgisayarlar için 1 TB SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB-C sürücüsünü de piyasaya sürmeye hazırlanıyor. SanDisk, bu sene CES’te en son USB Type-C akıllı telefonlar ve dizüstü bilgisayarlarla çalışan en yeni çift konnektörlü sürücüsünün lansmanını yapacak.

Tamamen metal, yüksek kapasiteli sürücü, tüketicilerin daha fazla fotoğraf ve video çekmesini ve bunların USB Type-C akıllı telefon, tablet ve dizüstü bilgisayarlar ile USB Type-A bilgisayarlar arasında kolayca aktarmasını sağlıyor.

Bir anahtarlığa uyacak şekilde tasarlanan sürücü, küçük bir yapısına rağmen büyük bir alan sunuyor. Böylece, tüketiciler ihtiyaç duyduklarında içerik için fazladan depolama alanına sahip oluyorlar.
1 TB SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C’nin 2020’nin ilk çeyreğinin sonlarında satışa hazır olması bekleniyor.

WD_Black portföyü ise, PC ve konsol oyuncularının oyunlarını sınırsızca oynamalarına izin veren performans, kapasite ve güvenilirlik sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fuarda gösterilen WD_Black serisinden beş oyun çözümü arasında şunlar da var:

  • WD_Black P50 Game Drive SSD, 20 Gbps hızında bir SuperSpeed USB arayüzüne sahip, sektörün ilk oyun sürücüsüdür. WD-Black P50 Game Drive SSD’si şu an hazır.
  • İki Xbox-lisanslı sürücü, WD-Black P10 Game Drive for Xbox One (şu anda hazır) ve WD_Black D10 Game Drive for Xbox One (şu anda hazır), Xbox Game Pass Ultimate için bir deneme üyeliği ile geliyor. 

İlginizi çekebilir

İlginç taşınabilir SSD birimi