reklamı kapat

POPÜLER

Royole akıllı hoparlör

Royole’den göz dolduran fütüristik akıllı hoparlör: Mirage

Akıllı hoparlör pazarında birçok model yer alıyor. Ancak bu modellerin hiçbiri fütüristik model Royole Mirage gibi görünmüyor.

Hazırladığı katlanabilir telefon modeliyle ses getirmeyi başaran Royole, CES 2020’de Mirage ile karşımıza çıktı. Mirage, silindirik gövdesini saran dokunmatik ekrana sahip bir akıllı hoparlör modeli. Henüz sayfadaki bilgisayar tasarımları gösterilen model, söylendiği kadarıyla burada 8 inç’lik esnek bir AMOLED ekran kullanıyor. Bu açıdan akıllara Xiaomi Mi Mix Alpha akıllı telefonu getiren ürün, genel olarak çok iddialı görünüyor. Bünyesindeki silindirik ekranı birçok farklı bilgiyi göstermek adına kullanabilecek hoparlör, aynı zamanda burayı farklı tasarımlar / görsel efektler için de açık bırakabilecek deniyor. Ana gövdesi havada duruyormuş izlenimi oluşturan Mirage, büyük ihtimalle Android işletim sistemi üstüne kuruluyor. Ancak bu konuda henüz net bir açıklama bulunmuyor.

Royole akıllı hoparlör

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Royole Mirage akıllı hoparlör ilginç görünüyor

Peki bu model satışa çıkacak mı? Şimdilik konsept gibi duran bu hoparlör ciddi ciddi satışa çıkıyor. Firma burada tarih olarak 2020 ikinci çeyreğe işaret ediyor ve tam 899 dolarlık bir fiyat etiketi veriyor. Bu çok yüksek fiyatın arkasında gövdeyi saran esnek AMOLED ekran yer alırken, ürünün ses performansı hakkında ise ilginç olarak hiçbir bilgi verilmiyor. Ancak bu kadar pahalı bir cihazın yüksek kaliteli ses verebileceği tahmin ediliyor. Firmanın bu fiyat seviyesinde bunu mutlaka sunması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi’nin yeni akıllı saat modeli