reklamı kapat

POPÜLER

Royole Flexpai 3

İlk katlanabilir telefonun yenisi geliyor; karşınızda Royole Flexpai 3

Dünyanın ilk katlanabilir telefon modeli Royole Flexpai için üçüncü sürüm de geliyor. Royole Flexpai 3 sızdırılmış durumda.

Samsung ve Huawei‘nin lider olduğu katlanabilir telefon pazarının ilk üyesi Royole Flexpai olmuş, model kaba yapısına rağmen gündem olmayı başarmıştı. Daha sonra ise pazara Royole Flexpai 2 çıkarılmıştı. Şimdi ise sıra Royole Flexpai 3 modelinde.

Evan Blass tarafından sızdırılan yeni telefon, genel yapısını koruyor. Direkt olarak Galaxy Z Fold3 karşısına çıkacak telefon, ilginç olarak bir pop-up selfie kamerası taşıyor. Kalın çerçeveleri bulunan ve gövdesi de oldukça kalın olan Flexpai 3, TENAA kayıtlarına göre 7,2 inç ekrana sahip ve sadece 3.360 mAh pil taşıyor gibi görünüyor.

Sadece Çin pazarında satılacak telefonun ne zaman çıkacağı ise henüz netlik kazanmış değil. Aynı şekilde fiyat konusunda da bir bilgimiz bulunmuyor.

Royole Flexpai 3 öncesinde ikinci sürümün detaylarına bakarsak

Yurt dışı başlangıç fiyatı 1.470 dolar olan model, Yine dışa doğru katlanıyor ve gerçekten büyük bir ekran taşıyor. Burada spesifik olarak 7,8 inç 1440P esnek ekrana sahip olan telefon, gücünü Snapdragon 865 işlemciden alıyor ve en üstte 12 GB RAM + 512 GB depolama ile elde edilebiliyor.

Menteşesi ve ekranı 1,8 milyon katlanmaya kadar dayanıyor denilen Flexpai 2, arkasında dörtlü kamera taşıyor. Burada 16 megapiksel ultra geniş açı + 8 megapiksel 3x telefoto + 64 megapiksel ana + 32 megapiksel portre kameraları bir araya geliyor. 5G desteğine sahip olan 4.450 mAh pile sahip Royole Flexpai 2, kutusundan Android 10 ile çıkıyor.

İlginizi Çekebilir

Bu da Huawei’nin katlanabilir modeli