reklamı kapat

POPÜLER

Takipçiler belirledi; işte 2019'un en iyi kameraya sahip akıllı telefon modeli

Takipçiler belirledi; işte 2019’un en iyi kameraya sahip akıllı telefon modeli

YouTube‘un en büyük teknoloji odaklı isimlerinden Marques Brownlee, 2019’un en iyi kameraya sahip akıllı telefon modelini belirledi.

Marques Brownlee, 2018’de yaptığını 2019’da da tekrarladı ve takipçilerinin oylarıyla 2019’un en iyi kameraya sahip akıllı telefon modelini belirledi. Bu teste 2019’da “Samsung Galaxy Note 10 Plus, Samsung Galaxy S10E, Google Pixel 3A, LG G8X, Royole Flexpai katlanabilir telefon, Asus ROG Phone 2, OnePlus 7T, Asus ZenFone 6, Huawei Mate 30 Pro, Redmi K20 Pro, Sony Xperia 1, OnePlus 7T Pro, iPhone 11 Pro ve Xiaomi Mi Note 10 katıldı. Bu telefonlar ile aynı konumda çekilen fotoğrafları isimlerini vermeden Twitter’da paylaşan ve takipçilerinden en iyi fotoğrafı seçmesini isteyen Marques Brownlee, buradan elde ettiği sonuçları açıkladı. Buna göre rakiplerini geride bırakarak liderliğe oturan telefon Samsung Galaxy Note 10 Plus oldu. Bu testin ikincisi ise ilginç olarak Samsung Galaxy S10E modeli olmayı başarı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2019’un en iyi kameraya sahip akıllı telefon modeli biraz sürpriz oluşturdu

Peki binlerce farklı kişinin oy kullandığı testte yılın kamera konusunda ağır topları Huawei Mate 30 Pro, iPhone 11 Pro ve Xiaomi Mi Note 10 ne yaptı? Sonuçlara göre kişiler OnePlus 7T Pro ile çekilen fotoğrafları iPhone 11 Pro’dan daha çok beğendi. Kişiler Samsung Galaxy S10E ile çekilen fotoğrafları Xiaomi Mi Note 10’dan daha çok beğendi. Kişiler Galaxy Note 10 Plus ile çekilen fotoğrafları Huawei Mate 30 Pro’dan daha çok beğendi. Bu testin sonucu tam olarak herkes için gerçekçi değil ancak marka / model aradan çıktığı zaman, saf fotoğraf kalitesine bakıldığında liderliği Galaxy Note 10 Plus ve Samsung Galaxy S10E’nin alması gerçekten iddialı görünüyor.

İlginizi Çekebilir

JBL imzalı yeni kablosuz kulaklık

İLGİLİ HABERLER