reklamı kapat

POPÜLER

JBL REFLECT Eternal kablosuz kulaklık

JBL imzalı ışıktan şarj olabilen kablosuz kulaklık [Video]

 - Güncelleme: 16 Aralık 2019 22:51

Kablosuz kulaklık pazarına JBL imzalı yeni bir model eklendi. REFLECT Eternal isimli bu yeni model ışıktan şarj olabiliyor. İşte detaylar;

JBL REFLECT Eternal, son dönemde karşımıza çıkan en özel kablosuz kulaklık modelleri arasında yer alıyor. Çünkü bu model temel aldığı Exeger Powerfoyle teknolojisiyle hem güneş hem de direkt olmayan dahil olmak üzere yapay ışıktan kendi enerjisi üretebiliyor. Bu açıdan kullanıma ve konumlandırdığı yere bağlı olarak çok uzun bir kullanım ömrü sunan ürün, elbette istenirse normal şekilde de şarj edilebiliyor. Firmanın açıklamasına göre tam dolu pille 1,5 saat dışarıda durmak, yaklaşık olarak 68 saatlik bir dinleme süresi getiriyor. Bu gerçekten oldukça iddialı ve güzel dururken, model kafa üsttü formunda tasarlanmış ve kulağı komple sararak güzel bir yalıtım getiriyor. Farklı renk seçenekleri sunulan JBL REFLECT Eternal kablosuz kulaklık, telefon görüşmesi için de kullanılabiliyor. Tek tuşla Google Asistan ya da Amazon Alexa bağlantısı kurabilen ürün, 40mm sürücüleriyle yüksek ses kalitesi vadediyor. Bluetooth 5.0 temelli olduğundan telefon yanında bilgisayarlarla da çalışabilen ürün, IPX4 sertifikasına ve 700 mAh pile sahip.

JBL REFLECT Eternal kablosuz kulaklık
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

JBL REFLECT Eternal kablosuz kulaklık, Indiegogo üstünden satışa çıktı

Burada yapılacak en az 99 dolar bağış ile elde edilebilen kablosuz kulaklık, şimdilik sadece ABD ve Almanya’ya gönderiliyor. İleride normal olarak da satışa çıkacak model, gerçekten güzel görünüyor.

İLGİLİ HABERLER