reklamı kapat

POPÜLER

Royole katlanabilir klavye

CES 2019’da gösterilen en ilginç ürünlerden Royole katlanabilir klavye

Dünyanın en büyük tüketici elektroniği fuarı CES 2019’da gerçekten ilginç ürünler gösteriliyor. İşte bunlardan birisi de Royole katlanabilir klavye.

CES 2019’a LG’nin katlanabilir akıllı televizyonları damgasını vurdu. Dünyanın ilk katlanabilir akıllı telefonunu üreten Çin merkezli Royole, CES 2019’da fütüristik katlanabilir klavye modelini tanıttı. Alüminyum bir gövdesi bulunan klavye, gördüğünüz üzere alıştığımız modellere hiç benzemiyor. Sabit bir yüzey üzerinde kullanılması için tasarlanan ürün, içerisinde çıkan şeffaf tuş takımıyla fonksiyonel bir klavye halini alıyor. Katlama için esnek bir materyal kullanan ürün, akıllı telefonlar ve bilgisayarlar ile Bluetooth üzerinden bağlantı kuruyor. Tuş takımının olduğu bölümü üzerindeki özel tuşa iki defa basıldığı zaman otomatik şekilde toplayan klavye, bu açıdan çok kullanışlı görünüyor. Her zaman taşınabilecek formda olan ürün, lazer klavyeler gibi düşük ışıkta çalışma zorunluluğu da gerektirmiyor. Pilinin bir aydan fazla süre gittiği söylenen ürün, tasarımsal olarak gerçekten dikkatleri üzerine çekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Royole katlanabilir klavye için en önemli detay halen belli değil

2019’un ikinci çeyreğinde satışa çıkacak denilen klavyenin resmi satış fiyatı henüz bilinmiyor. Çok aşırı pahalı olmayacağı tahmin edilen telefon, deneyenlerin söylediği kadarıyla güzel bir deneyim sunabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Yine fuarda yer alan klavye modellerinden