reklamı kapat

POPÜLER

SanDisk Extreme Portable SSD

2 TB’lık SanDisk Extreme taşınabilir SSD için indirim fırsatı [Haziran 2024]

SanDisk Extreme SSD modelinin fiyatı geriledi. Daha önceden inceleme fırsatı bulduğumuz cihaz kompakt gövdesi ve hızlı performnasıyla dikkat çekiyor.

1.050 MB/saniye okuma hızı vadeden SanDisk Extreme SSD, performansıyla göze çarpıyor. Piyasadaki SSD’lerden kolayca sıyrılan SanDisk Extreme Pro SSD , ufak ve diktörtgen yapıda bir tasarıma sahip. Hem ince hem de hafif bir gövdeyle gelen cihaz. 10,8 mm kalınlığında ve 49,9 gram ağırlığında. Bir pantolon veya gömlek cebine kolayca sığabilen SSD’nin gövdesinde kauçuk malzeme yer alıyor. Sağ üst köşesine plastik malzemesinden üretilen bir halkanın bulunduğu cihazı bu sayede istediğiniz yere takmak mümkün. Dokulu bir tasarımın tercih edildiği SSD aynı zamanda IP55 sertifikasına sahip. Bu özellik sayesinde SSD suya ve toza karşı dayanıklı. SanDisk taşınabilir SSD 2 metre düşmelere karşı da  dayanıklı. Taşınabilir SSD’nin kutu içeriğinden USB-C-USB-C kablo ve USB-A adaptör çıkıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

SanDisk Extreme taşınabilir SSD modelinin indirimli fiyatı ne kadar?

Detaylı incelemesine buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz SSD şu anda piyasadan daha uygun fiyata satın alınabiliyor. Cihazın kampanyalı fiyatı ise 5.289 TL. SSD’yi kredi kartlarıyla taksitli olarak da satın almak da mümkün. Yeni kampanya haberlerini paylaşmaya devam edeceğiz.

SanDisk

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın