reklamı kapat

POPÜLER

SanDisk Extreme Pro

2 TB’lık SanDisk Extreme Pro SSD için fiyat avantajı [Mayıs 2024]

SanDisk Extreme Pro SSD için bir indirim fırsatı geldi.  Cep boyutunda güçlü performans sunan SSD performansı hem de taşınabilirliğiyle öne çıkıyor.

2.000 MB/saniye yazma ve 2.000 MB/saniye okuma hızı vadeden SanDisk Extreme SSD, performansıyla göze çarpıyor. Piyasadaki SSD’lerden kolayca sıyrılan SanDisk Extreme Pro SSD , ufak ve diktörtgen yapıda bir tasarıma sahip. Hem ince hem de hafif bir gövdeyle gelen cihaz. 8,85 mm kalınlığında ve 79 gram ağırlığında. Bir pantolon veya gömlek cebine kolayca sığabilen SSD’nin gövdesinde kauçuk malzeme yer alıyor. Sağ üst köşesine plastik malzemesinden üretilen bir halkanın bulunduğu cihazı bu sayede istediğiniz yere takmak mümkün. Dokulu bir tasarımın tercih edildiği SSD aynı zamanda IP55 sertifikasına sahip. Bu özellik sayesinde SSD suya ve toza karşı dayanıklı. SanDisk taşınabilir SSD 2 metre düşmelere karşı da  dayanıklı. SanDisk Extreme Taşınabilir SSD’nin kutu içeriğinden USB-C-USB-C kablo ve USB-A adaptör çıkıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

SanDisk Extreme Pro SSD hem yüksek depolama kapasitesi hem de hızlı performans arayanlara hitap ediyor

Detaylı incelemesine buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz SSD şu anda piyasadan daha uygun fiyata satın alınabiliyor. Cihazın 2 TB’lık depolama kapasitesi sunan modeli şu anda 6.500 TL‘ye satılıyor. SSD’yi kredi kartlarıyla taksitli olarak da satın almak da mümkün.

SanDisk

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın