reklamı kapat

POPÜLER

SanDisk Extreme Taşınabilir SSD

500 GB’lık SanDisk Extreme SSD için yeni fiyat avantajı [Şubat 2024]

Cep boyutunda güçlü performans sunan SanDisk Extreme SSD için yeni bir kampanya yapıldı. SanDsik’in depolama çözümü hem performansı hem de taşınabilirliğiyle öne çıkıyor.

1.050 MB/saniye okuma ve 1.000 MB/saniye okuma hızı vadeden SanDisk Extreme SSD, performansıyla dikkat çekiyor. Piyasadaki SSD’lerden kolayca sıyrılan Extreme Taşınabilir SSD, ufak ve diktörtgen yapıda bir tasarıma sahip. Hem ince hem de hafif bir gövdeyle gelen cihaz. 8,85 mm kalınlığında ve 79 gram ağırlığında. Bir pantolon veya gömlek cebine kolayca sığabilen SSD’nin gövdesinde kauçuk malzeme yer alıyor. Sağ üst köşesine plastik malzemesinden üretilen bir halkanın bulunduğu cihazı bu sayede istediğiniz yere takmak mümkün. Dokulu bir tasarımın tercih edildiği SSD aynı zamanda IP55 sertifikasına sahip. Bu özellik sayesinde SSD suya ve toza karşı dayanıklı. SanDisk taşınabilir SSD 2 metre düşmelere karşı da  dayanıklı. SanDisk Extreme Taşınabilir SSD’nin kutu içeriğinden USB-C-USB-C kablo ve USB-A adaptör çıkıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

SanDisk Extreme SSD modelinin kampanyalı fiyatı ne kadar?

Detaylı incelemesine buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz SSD şu anda piyasadan daha uygun fiyata satın alınabiliyor. Cihazın 500 GB’lık depolama kapasitesi sunan modeli şu anda 2.298 TL‘ye satılıyor. SSD’yi kredi kartlarıyla taksitli olarak da satın almak da mümkün.

 

SanDisk

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER