reklamı kapat

POPÜLER

SanDisk Extreme Portable SSD

Zorlu koşullara dayanıklı dünyanın en pratik harici diski: SanDisk Extreme Portable SSD [Video]

Söz konusu harici disk veya flash bellek olduğunda tercih edilebilecek pek çok başarılı alternatif bulunuyor. Bunlardan kimileri yüksek hız, kimileri geniş kapasite vadediyor. Tüm bu özelliklerin yanında alacağınız harici diskin bir de dayanıklı olmasını istiyorsanız sizi SanDisk Extreme Portable SSD ile tanıştıralım.

SanDisk’in yakın zamanda duyurduğu bu harici disk zorlu koşullarda çalışan, doğada kamp yapmaktan veya fotoğraf çekmekten hoşlanan kişilere hitap ediyor. Cebinize rahatlıkla sığacak bir büyüklüğe sahip SanDisk Extreme hem hız hem de depolama alanı açısından fazlasıyla kullanışlı görünüyor. SanDisk Extreme Portable SSD, Saniyede 550 MB veri aktarımı gerçekleştirebiliyor. Bu sayede yüksek kaliteli fotoğraf ve videolarınızı saklamak, harici diskteyken düzenleyip kaydetmek daha kolay bir hal alıyor. Bekleme süreleri de fazlasıyla kısalıyor. Cihaz 1 TB depolama alanına sahip. Dolayısıyla hızdan kazanç sağlarken alandan kaydetmiyorsunuz.

Başka neler var?

Tüm bunların üzerine IP55 sertifikasına sahip. Bu da su ve toz gibi faktörlere dayanıklı olduğu anlamına geliyor. Hem PC hem Mac uyumlu olan bu harici disk USB 3.1 bağlantıyla birlikte geliyor. SanDisk Extreme Portable SSD’ye sahip olmak isteyenlerin ise 350 doları gözden çıkartması gerekiyor. Bu harici diske dair tanıtımı hemen aşağıda, görselleri ise haberimizin girişinde bulabilirsiniz.

Video