reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Z Fold 5

A101’de satışta olan Samsung Galaxy Z Fold 5 için 16.700 TL’lik indirim fırsatı [Şubat 2024]

Geçtiğimiz yılın yaz aylarında Türkiye’de satışa çıkan Samsung Galaxy Z Fold 5, A101’de kampanyalı olarak temin edilebiliyor. Piyasadaki en iddialı katlanabilir ekranlı telefonlardan biri olan cihaz IPX8 sertifikasıyla geliyor.

1.5 metre su altında 30 dakika boyunca çalışabilen telefonda Qualcomm’un Snapdragon 8 Gen 2 işlemcisi yer alıyor. Cihazda bu işlemciye 12 GB RAM eşlik ediyor.  Dahilli depolama kapasitesi 256 GB olan telefon buz mavisi renk seçeneğine sahip. Telefonun ana kamerası 50 megapiksel çözünürlüğe destek veriyor. Optik görüntü sabitleme yapabilen ana kamera dışında cihazda 10 megapiksel telefoto ve 12 megapiksel ultra geniş kamera bulunuyor. Cihazdaki telefoto kamerayla 3 kat optik yakınlaştırma yapılabiliyor. Ana kamera ise saniyede 30 kare 8K video kaydına olanak sağlıyor. İç tarafında 4 megapiksellik kamerayı bünyesinde barındıran telefonun kapağında 10 megapiksellik kamera yer alıyor. İki adet hoparlör sayesinde stereo deneyim yaşatan telefonun ekranı açıldığında 7,6 inçlik Dinamik AMOLED ekran karşımıza çıkıyor. 120 Hz yenileme hızıyla akıcı bir ekran deneyimi sağlayan telefonun ekranı kapandığında 6,2 inçlik Dinamik AMOLED ekran bulunuyor. Bu ekranın yenileme hızı da 120 Hz. Pil kapasitesi 4.400 mAh olan telefon 25 watt hızlı şarj desteği sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Güçlü performansıyla öne çıkan katlanabilir ekranlı telefon: Samsung Galaxy Z Fold 5

Samsung’un belirttiğine göre telefonun pili 30 dakikada yüzde 50 şarj seviyesine ulaşıyor. 4.5 watt ters kablosuz şarj desteği de sunan telefon bu sayede diğer mobil cihazları da kablosuz olarak şarj edebiliyor. Piyasadaki fiyatı 73.999 TL olan telefon yapılan indirimle 57.299 TL‘ye satılıyor. Yeni kampanya haberlerini de paylaşmaya devam edeceğiz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın