reklamı kapat

POPÜLER

SanDisk’ten iPhone kullanıcılarına hem şarj hem depolama desteği: iXpand Base

SanDisk, iPhone sahibi olup taşınabilir şarj cihazı arayan kullanıcılara yeni ve ilgi çekici bir alternatif sunuyor. SanDisk iXpand Base isimli bu yeni ürün bir yandan telefonunuzu şarj ederken, bir yandan hatıralarınızı yedekliyor! Böylece sıradan bir taşınabilir şarj cihazı olmanın ötesine geçmeyi başarıyor.

Şimdiye kadar taşınabilir şarj cihazlarına farklı bir soluk getiren pek çok farklı ürünle karşılaştık. iXpand Base ise kullanıcıların kanayan bir yarasına parmak basarak öne çıkmayı başarıyor. Hayatımızın önemli bir parçası haline gelen akıllı telefonlar birçok hatıramızı sakladığımız platform oluyor. Ancak çoğunlukla bu fotoğrafları veya videoları yedeklemeyi unutuyoruz. Android kullanıcıları bu problemi depolama işlemini hafıza kartına gerçeştirerek aşabiliyor. iPhone için ise iCloud seçeneği bulunuyor. Fakat anılarını fiziksel bir aygıtın içinde saklamak istiyorsanız, iXpand Base aradığınız çözüm olabilir.

iXpand Base, iPhone’unuza dair tüm ayarlarınızı yedeklemiyor. Sunduğu hizmet fotoğraf, video ve kayıtlı kişilerle sınırlı. Ancak depolama alanı konusunda birden fazla alternatif bulunuyor. Kullanıcıların 32 GB’dan 256 GB’a kadar dört farklı seçeneği bulunuyor. Fiyatlar ise 49 dolardan başlayıp 129 dolara kadar ulaşıyor.

SanDisk’in heyecan uyandıran bu ürünü Lighting girişi üzerinden çalışıyor. Arzu edenler SD kart veya Micro USB kablosu yardımıyla iXpand Base’de depolanan anılarını kişisel bilgisayarlarına aktarabiliyor.

YORUMLAR