reklamı kapat

POPÜLER

SanDisk

iPhone ve iPad’lere özel 256 GB’lık Sandisk flaş sürücü

28 Şubat 2017

SanDisk, iOS için geliştirdiği flaş sürücü ailesinin kapasitesini 256 GB SanDisk iXpand Flash Drive ve 256 GB SanDisk Connect Wireless Stick ile genişletti. Depolama alanından memnun olmayan iPhone ve iPad kullanıcılarına yönelik geliştirilen bu sürücüler kullanıcıların çok daha fazla video, fotoğraf ve müziği cihazlarına kaydetmesine imkan veriyor.

Lightning ve USB 3.0 bağlantıları sayesinde kullanıcılar, fotoğraf ve videolarını iPhone, iPad, Mac, PC arasında hızla ve kolaylıkla taşıyabiliyor. iXpand Drive uygulaması iPhone ve iPad’ler için yeni özelliklerle gelişmiş kullanıcı deneyimleri getiriyor. SanDisk iXpand Flash Drive, kullanıcıların galerilerini, Facebook ve Instagram gibi sosyal ağlardaki içeriklerini otomatik olarak yedeklemesini mümkün kılarken iXpand Drive uygulaması aracılığı ile videolar doğrudan sürücü üzerinden izlenebiliyor. Sürücüde ayrıca kullanıcıların hassas dosyalarını güvenli bir şekilde cihazlar arasında paylaşmalarını sağlayan şifreleme yazılımı da bulunuyor.

Güncellemeyle birlikte kullanıcılar artık SanDisk iXpand Flash Drive’daki içeriklerini Chromecast cihazı aracılığıyla televizyonlarına veya uygulama üzerinden Amazon Fire’a doğrudan aktarabiliyor. SanDisk iXpand Flash Drive, iPhone veya iPad’e takıldığında uygulama otomatik olarak açılarak kullanıcıların içeriklerine erişmelerine ve kolayca dosyalarını yönetmelerine imkan veriyor. SanDisk Connect Wireless Stick, SanDisk Connect uygulaması ile müzik, video ve HD filmleri aynı anda üç cihaza kadar yayınlayabiliyor. Bu nedenle bu cihaz, içeriklerini birden çok cihaz ve bilgisayarda paylaşmak ve yayınlamak isteyenler için ideal bir seçenek gibi görünüyor. Uygulama ayrıca AirPlay aracılığıyla Apple TV gibi daha büyük ekranlarda da içeriklerin yayınlanmasını destekliyor. Dört yıldızlı SanDisk Connect uygulaması App Store üzerinden indirilebiliyor. 256 GB SanDisk iXpand Flash Drive ve SanDisk Connect Wireless Stick, şu an Amazon, Best Buy.com, bhphotovideo.com ve diğer popüler mağazalarda yaklaşık 280 dolardan satışa sunulmuş durumda.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“iPhone ve iPad’lere özel 256 GB’lık Sandisk flaş sürücü” için bir cevap

  1. Hakan Katılmıs dedi ki:

    280$ mı??
    Türkiye de kimse ona o parayı vermez..
    Türkiye de iddia ediyorum her 1000 iphone kullanıcısından sadece maksimum 3-5 kişi alır bunu.. 😉
    çok pahalı değil satan firmanın başındaki adamı dli skmiş herhalde..