reklamı kapat

POPÜLER

SanDisk’ten kablosuz depolama çözümleri [Video]

SanDisk, Connect Wireless Flash Drive ve Connect Wireless Media Drive adını verdiğini iki yeni ürününü kısa süre içinde kullanıcılarla buluşturmaya hazırlanıyor. Kablosuz aktarım özelliklerine sahip olan cihazlardan Connect Wireless Flash Drive (flaş disk), 16 ve 32 GB depolama alanı seçeneklerine sahip. Akıllı telefonlar ve tabletlerle uyumlu şekilde çalışan cihaz, internet bağlantısına ihtiyaç duymadan akıllı telefonlara ve tabletlere kablosuz olarak veri (fotoğraf, video ve diğer dosyalar) aktarımı gerçekleştirebiliyor.

SanDisk Connect Wireless Flash Drive
SanDisk Connect
Veri aktarımını yapabilmek için SanDisk Connect’in uygulaması (şu anda sadece iOS kullanıcıları için indirmeye sunulmuş durumda) akıllı telefon veya tablete indirmek yeterli. Kompakt boyutları ile dikkat çeken flaş disklerden 16 GB’lık modelinin fiyatı 50, 32 GB’lık modelinin fiyatı ise 60 dolar.

SanDisk Connect Wireless Media Drive
SanDisk Connect
SanDisk, Connect Wirless Flash Drive’ın haricinde Connect Wireless Media Drive’ın da duyurusunu gerçekleştirdi. 32 GB ve 64 GB depolama kapasitelerinin kullanıldığı medya oynatıcı, tam dolu pil ile 8 saate kadar kullanım imkanı sunuyor. Aynı anda 8 farklı cihaza kablosuz olarak veri aktarımı yapablen cihaz, SDHC ve SDXC hafıza kartlarına destek veriyor.
SanDisk Connect
Hafıza kartları içinde bulunan verileri de paylaşmaya olanak tanıyan medya oynatıcı, Connect Wireless Flash Drive’da olduğu gibi kablosuz aktarım işlemini internet bağlantısını ihtiyaç duymadan gerçekleştiriyor. Beş farklı cihazda 720p HD video oynatma özelliğine de sahip olan cihazın 32 GB’lık modeli 80 dolardan, 64 GB’lık modeli ise 100 dolardan piyasaya sürülecek. Şu an için ön siparişe açılan Connect Wireless Flash Drive ile Connect Wireless Media Drive, ağustos ayında pazardaki yerlerini alacak.

SanDisk Connect
SanDisk Connect

VİDEO