reklamı kapat

POPÜLER

SanDisk Connect serisi ile kablosuz depolama artık daha kolay

Sandisk, kablosuz veri depolama serisi Connect‘i Türkiye’de de satışa sundu. SanDisk Connect Kablosuz Flash ve SanDisk Connect Kablosuz Medya Sürücü olmak üzere iki farklı ürüne sahip olan seri, diskleri bilgisayarların USB yuvalarına bağlama zorunluluğunu ortadan kaldırıyor ve çok daha kolay bir paylaşıma imkan sağlıyor.

SanDisk Connect Kablosuz Flash Sürücü, Connect serisinin küçük üyesi ama boyundan büyük yeteneklere sahip. Kablosuz olarak farklı cihazlar arasında depolama, paylaşım ve akışa imkan veren sürücü 64 GB’a kadar alan sunuyor. Aynı anda birden fazla kullanıcı sürücüye bağlanıp içindeki film, fotoğraf, müzik ve dokümanlara erişebiliyor. USB üzerinden şarj olan cihaz tam şarjla dört saate kadar kullanılabiliyor.

SanDisk Connect Kablosuz Flash Sürücü
SanDisk’in bir diğer yeni kablosuz ürünü olan Connect Kablosuz Medya Sürücüsü ise ihtiyacı olan dokümanlara hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmak isteyen herkese hitap ediyor. Cebe girecek büyüklükteki cihaz tek şarjla farklı cihazlara 8 saate kadar video akışı yapabiliyor. Maksimumda 64 GB depolama alanı sunan sürücü üzerinde SDHC / SDXC hafıza kartı girişi de bulunuyor. Aynı anda sekiz farklı cihazın bağlanabildiği sürücü aynı anda 5 farklı HD video dosyası akışı yapabiliyor.

Her iki cihaz da iPhone, iPad, iPod Touch, Kindle Fire ve Android’li cihazların haricinde hem PC hem de Mac ile uyumlu. Ayrıca hem Android hem de iOS’li cihazlara özel uygulamalar da mevcut. Flash Sürücü 229 TL (32GB) ve 289 TL (64GB) satış fiyatına sahipken Medya Sürücü 144 TL (16GB), 169 TL (32GB) ve 289 TL (64GB) fiyatla kullanıcılarla buluşuyor.