reklamı kapat

POPÜLER

Sandisk Ixpand Wireless Charger Sync

Sandisk Ixpand Wireless Charger Sync

Sandisk Ixpand Wireless Charger

Sandisk’ten kablosuz şarj ve yedeklemeyi bir araya getiren ürün

Sandisk, Ixpand Wireless Charger Sync isimli yeni ürünü ile kablosuz şarj ve yedeklemeyi bir araya getiriyor. İşte modelden detaylar;

Depolama çözümleriyle dünyanın bir numaralı isimlerinden olan Sandisk, Ixpand Wireless Charger Sync ile birçok kişi için çok kullanışlı bir çözüm sunuyor. Birçok kullanıcı telefonlarındaki fotoğraflarını ve videolarını bulut servislere koymak istemiyor. Bu kişilerin çoğu bu içerikleri bilgisayarlarına da yedeklemiyor. Ixpand Wireless Charger Sync bu kaybolma / silinme riski yaratan “tehlikeli” durumu en kullanışlı şekilde ortadan kaldırıyor. iOS ve Android cihazlar ile uyumu olan ürün, üzerine konulan akıllı telefonu 10W gücünde kablosuz şarj ederken aynı zamanda yedekliyor. Burada yedekleme direkt olarak modelin kendi depolama alanına yapılıyor ve süreç sadece fotoğraf ile videoları kapsıyor. 64 GB, 128 GB ve 256 GB‘lık versiyonları olan Ixpand Wireless Charger Sync, 99 dolardan başlıyor. Bu fiyat 128 GB için 130 dolar, 256 GB içinse 200 dolar seviyesinde yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sandisk Ixpand Wireless Charger

Sandisk Ixpand Wireless Charger Sync gerçekten çok kullanışlı bir ürün

Bu arada ben yedekleme özelliği istemiyorum diyenler için firmanın bir de yukarıda gördüğünüz Ixpand Wireless Charger modeli bulunuyor. Yeni gelen ürün 15W kablosuz şarj sunuyor ve 50 dolardan satılıyor.

İlginizi Çekebilir

iPhone 12 Pro’lar için hazırlanan en özel sürümler