reklamı kapat

POPÜLER

Scandock ile akıllı telefonunuzu tarayıcıya çevirin

Mobil cihazlar için geliştirilen bir proje kapsamında cep telefonunuzu ortalama standartlarda bir tarayıcıya çevirebilmeniz mümkün. Üstelik tasarımıyla dikkat çeken ürün iOS ve Android platformları üzerinde sorunsuz çalışabiliyor.

Yenilikçi fikirlere bağışçılar tarafından finansal kaynak toplanmasına aracı olan Kickstarter yine başarılı bir proje ile karşımıza çıkıyor. Scandock ismiyle lanse edilen ürün, cep telefonunuzu piyasadaki mevcut standart fonksiyonlara sahip bir tarayıcıya dönüştürebiliyor. Scandock’un özel bölmesine yerleştireceğiniz akıllı telefonunuzdan ilgili uygulamayı çalıştırdıktan sonra tek yapmanız gereken cihaz üzerindeki “Capture” butonuna basmak. Bünyesindeki gelişmiş renk sensörü ve ışıklandırma sistemi sayesinde dokümanı neredeyse bire bir kalitede dijital ortama aktarabiliyorsunuz.

Dilerseniz tarattığınız sayfaları e-posta olarak gönderebilir ya da PDF formatında saklayabilirsiniz. 10 bin dolarlık bağış talep barajını kısa süre önce aşan Scandock, tüketici cephesinde ciddi tasarruf sağlamasıyla beğeni topluyor.

VİDEO