reklamı kapat

POPÜLER

scarface

Scarface filmi Oscar Ödüllü bir oyuncuyla beyaz perdeye dönebilir

Sinema tarihine damga vurmuş filmlerden Scarface efsanesinin beyaz perdeye döneceğini geçtiğimiz eylül ayında sizlere aktarmıştık. Variety ve Mass Appeal tarafından paylaşılan haberlerde yeni Scarface filmini daha önceden The Sopranos’un 19 bölümünü yazan Terence Winter’ın kaleme alacağı belirtilmişti. Şimdi ilk defa ünlü bir oyuncunun ismi bu yeni projeyle birlikte anılıyor.

Leonardo DiCaprio‘nun başrolde olduğu Wolf of Wall Street ve Boardwalk Empire gibi yapımlarda da imzası bulunan Winter’ın senaryo koltuğunda olacağı filmde Tony Montana karakterini kimin canlandıracağı başlangıçta ortaya çıkmamıştı. Gelen son bilgilere göre Al Pacino ile özdeşleşen Tony Montana’yı dünyaca ünlü oyuncu Leonardo DiCaprio canlandıracak. 80’li yılların en ikonik filmlerinden biri olan Scarface’in yeni versiyonunda Oscar Ödüllü DiCaprio’ya Modern Family dizisinden tanıdığımız başarılı oyuncu Sofia Vergara’nın eşlik edeceği belirtiliyor. Vergara’nın burada Tony Montana’nın kardeşi Gina Montana’ya canlandıracağı iddia ediliyor.

1983 yılında vizyona giren orijinal filminde Gina Mona karakterine Mary Elizabeth Mastrantonio hayat vermişti. 2002 yılından bu yana yeni Scarface filmini beyaz perdeye taşıma planı yapan Universal Studios, Al Pacino’nun bu filminde gösterdiği performansı farklı bir oyuncunun gösteremeyeceğini düşünmüş ve bu sebepten ötürü filmi askıya almıştı. Şu sıralarda bu yeni iddialar hakkında sessizliğini koruyan Universal Studios’un yeni Scarface filmiyle ilgili bilgileri önümüzdeki günlerde resmen paylaşması bekleniyor.

YORUMLAR