reklamı kapat

POPÜLER

Huawei P9

Scarlett Johansson ve Henry Cavill Huawei P9 için bir arada [Video]

07 Nisan 2016

Hollywood yıldızları ve dünyanın ünlü fotoğrafçıları, Huawei P9’un tanıtım toplantısında bir araya geldi. Huawei’nin dünya çapındaki yıldızları ağırladığı etkinlikte, Huawei P9 kampanyasında Scarlett Johansson ile birlikte rol alan Hollywood yıldızı Henry Cavill’e dünyanın ünlü fotoğrafçıları Mary McCartney ve National Geographic World Press Photo ödülü sahibi David Guttenfelder eşlik etti.

Huawei P9, Huawei’nin fotoğrafçılık alanında ikonik bir marka olan Leica ile işbirliğinin ilk ürünü olarak dikkat çekiyor. İki şirketin birlikte geliştirdiği çift lense sahip olan Huawei P9; daha fazla ışık, daha fazla netlik, daha zengin renkler ve Leica’ya özgü siyah ve beyaz tonlamalarıyla tüm dikkati üstüne çekiyor.

Huawei P9 kampanyasının yüzü olan Hollywood yıldızları Henry Cavill ve Scarlett Johannson, RSA’in ünlü reklam yönetmeni Baillie Walsh tarafından filme alınan reklam filminde bir araya geldi. Çekimleri Şangay ve Yeni Zelanda’da gerçekleştirilen reklam filmi, Nisan ayının ortasından itibaren yayında olacak.

VİDEO

İLGİLİ HABERLER