reklamı kapat

POPÜLER

Sevgililer Günü hediye rehberi


Kırmızı gül, parfüm, kalpli yastık, pofidik terlik veya peluş ayı almak istemeyenler için özenle seçilmiş hediye önerileri

Coloud Betty Boop
Coloud Betty Boop
İşveli kulaklıklar

Koca gözlü, uzun kirpikli, cilveli çizgi karakter Betty Boop detaylı kulaklıklar rahat ve yumuşak. Coloud’un bir serisine ait olan bu modelin farklı karakterler ve farklı desenlere sahip olanları da var; kadınların ilgisini çekecek olanın Star Wars’lu modeli olmayacağını düşündük. Kulaklıkların ortalama bir ses kalitesi var; katlanıp çantada taşınabiliyor. Ses izolasyonu sağlamak gibi bir özelliği yok Betty Boop’un ama zaten istatistikler gösteriyor ki Amerika’da kulaklıkla müzik dinlerken kaza geçiren yaya sayısı 6 yılda 3 kat artmış. Biraz da çevre seslerini duymak fena olmaz.
101 TL

Canon IXUS 220 HS
Canon IXUS 220 HS
Fotojenik olmak şart değil

Sevgililer Günü için fazla mı sıradan? Genelleme yapıp kimsenin kalbini kırmak istemeyiz ama ürünler kırmızı ya da pembe olunca kabul edin kadınların o ürünü beğenme ihtimali hemen yükseliyor. 12 megapiksel sensöre sahip makinenin teknik özellikleri ve çekim modları arasında her kamerada bulabileceğiniz şeyler bulunuyor ama örneğin Süper Ağır Video Çekimi yabana atılacak gibi değil. Hareketleri gerçek hızının sekizde birine kadar yavaşlatan bu modda yapacağınız deneysel kayıtları tekrar tekrar izlerken çok eğleneceksiniz.
649 TL

Logitech Mini Boombox
Logitech Mini Boombox
Cep boyu eğlence

Logitech’in yeni hoparlörü Mini BoomBox, Bluetooth’lu olan her türlü ses kaynağıyla kullanılabiliyor. Akıllı telefon, tablet, MP3 çalar ya da dizüstü bilgisayarlarla kolayca eşleşebilen Mini Boombox’ın minik boyuna aldanıp da bas kalitesini azımsamayın sakın. Bluetooth hoparlörün üzerinde bir de dahili mikrofon bulunuyor; örneğin bilgisayar üzerinden görüntülü görüşme yapıyorsanız BoomBox’ın mikrofonunu kullanabiliyorsunuz. Yeniden şarj edilebilen dahili pille 10 saate kadar müzik dinleme imkanı sunan hoparlörün üst kısmında arkadan aydınlatmalı, dokunmatik kontrol paneli bulunuyor.
249 TL

Kalp delgeç
Kalp delgeç
“Ofiste de yanındayım”

Kalp delgeç delip geçtiği kağıtlar üzerinde kalp şeklinde delikler açıyor; sevgiliniz de bunu her kullandığında aklına siz geliyorsunuz. Ya da delgeçin içinde kullanılan zaman boyunca biriken minik kalplerden ona bir gün sürpriz yapıyorsunuz. Güzel plan; bu alternatifi değerlendirin. Yalnız ofisteki önemli evraklara kalp şekilli delikler açmak problem olabilir, biz uyarmış olalım. Daha da eğlenceli öneriler için BuldumBuldum.com’a göz atabilirsiniz.
29,90 TL