reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Bose’den rengarenk kulaklıklar: SoundTrue ve FreeStyle

Bose, yeni nesil kulaklık ailesi SoundTrue ve FreeStyle‘ı müzik severlerin beğenisine sundu. Bose’nin AE2 ve OE2 kulaklıklarının yerini SoundTrue’nun kulak üstü ve tam kapalı modelleri alırken FreeStyle kulak içi modeli, firmanın IE2, MIE2 ve MIE2 modellerine alternatif olarak geliyor.

Advertisement


Siyah ve beyaz renklerinin yanı sıra iki tonlu renklerden oluşan zengin seçeneklere sahip SoundTrue kulaklıkların teknik özelliklerinde bir önceki nesil kulaklıklara göre hiçbir değişiklik olmadığı, sadece geçmiş modellerde bulunmayan mikrofonlu kontrole sahip kablonun eklendiği görülüyor. FreeStyle modelinde de belirgin bir performans artışı gözlenmezken mikrofonlu kontrole sahip kablo, iki farklı renk seçeneği ve üç farklı kulaklık ucu kullanıcılara sunuluyor. Hem SoundTrue hem de FreeStyle, Triport akustik kulaklık yapısı sayesinde Bose’nin alışıldık yüksek kaliteli ses deneyimini vadediyor.

Farklı renk seçenekleriyle modayı yakalamak isteyen Bose, her iki SoundTrue modeli için de 180 dolarlık tek fiyat belirlerken FreeStyle modeli 130 dolarlık fiyat etiketi ile mağazalardaki yerini alıyor. Kulaklıklar, bugünden itibaren yurt dışında satışa sunulmuş durumda.

*Güncelleme: Kulaklıkların mayıs ayı sonunda Türkiye’de de satışa sunulması bekleniyor.