reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Freestyle 2

2. nesil Samsung Freestyle için 6.577 TL’lik indirim fırsatı [Kasım 2023]

2. nesil Samsung Freestyle taşınabilir projektör için yeni bir kampanya yapıldı. Kompakt tasarımı ve hızlı kurulumuyla göze çarpan projektör selefine kıyasla daha güçlü performans vadediyor.

Samsung Freestyle 2 modelinde ayrıca Samsung’un Gaming Hub özelliği de yer alıyor. Kullanıcılar bu sayede GamePass veya GeForce Now servisleri üzerinden oyunlar da oynayabiliyor. Samsung’un üst düzey televizyon modellerinde karşılaştığımız SolarCell uzaktan kumanda da yeni modelle birlikte geliyor. Kullanıcılar uzaktan kumandayı güneş enerjisiyle de şarj edebiliyor. Herhangi bir alanı hızlı bir şekilde ekrana dönüştürebilen cihaz 180 dereceye kadar dönüş saplıyor. Cihaz bu sayede masa, yer, duvar ve tavan gibi tüm yüzeylerde yüksek görüntü kalitesi vadediyor.

Full HD çözünürlük sunan projektör tüm açılardan izleme olanağı sunuyor. Projektör bu sayede dikey olarak da kullanılabiliyor. Otomatik odaklama özelliğine de destek veren Samsung The Freestyle, 100 inç boyutundaki görüntüleri duvara yansıtabiliyor. Pasif yayıcı özelliği ise kamp gibi daha kalabalık aktivitelerde derin bir ses ve temiz bas sağlıyor. Projektör USB-PD ve 50W/20V veya üstü çıkışı olan harici şarj cihazlarıyla da çalışabiliyor. The Freestyle, kullanılmadığı zamanlarda ortam modu ve yarı saydam lens kapağı sayesinde, ortamın atmosferini değiştirebilen bir aydınlatma cihazı olarak da kullanılabiliyor. Projektör aynı zamanda müziği analiz ederek duvara, zemine ya da başka herhangi bir yüzeye yansıtılan görsel efektleri sesle eşleştirebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Freestyle projektörün kampanyalı fiyatı ne kadar?

The Freestyle, ekranın her zaman düz ve dikdörtgen şeklinde olması için kendini otomatik olarak ayarlıyor. 2. nesil Samsung projektörün fiyatı 26.576 TL‘den 19.999 TL‘ye gerilemiş durumda. Projektörü satın alanlara powerbank veya batarya hediye ediliyor.

samsung

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER