reklamı kapat

POPÜLER

Samsung The Freestyle 2

Batarya hediyeli Samsung The Freestyle 2 kablosuz projektör için yeni avantajlı fiyat [Mayıs 2024]

 - Güncelleme: 22 Mayıs 2024 17:31

Samsung The Freestyle 2 taşınabilir projektör için yeni bir indirim fırsatı var. Bir önceki modele kıyasla daha güçlü performans sunan projektör Samsung Gaming Hub özelliğiyle geliyor.

Kullanıcılar bu sayede GamePass veya GeForce Now servisleri üzerinden oyunlar da oynayabiliyor. Samsung’un üst düzey televizyon modellerinde karşılaştığımız SolarCell uzaktan kumanda da yeni modelle birlikte geliyor. Kullanıcılar uzaktan kumandayı güneş enerjisiyle de şarj edebiliyor. Herhangi bir alanı hızlı bir şekilde ekrana dönüştürebilen cihaz 180 dereceye kadar dönüş saplıyor. Cihaz bu sayede masa, yer, duvar ve tavan gibi tüm yüzeylerde yüksek görüntü kalitesi vadediyor.

Full HD çözünürlük sunan projektör tüm açılardan izleme olanağı sunuyor. Projektör bu sayede dikey olarak da kullanılabiliyor. Otomatik odaklama özelliğine de destek veren Samsung The Freestyle, 100 inç boyutundaki görüntüleri duvara yansıtabiliyor. Pasif yayıcı özelliği ise kamp gibi daha kalabalık aktivitelerde derin bir ses ve temiz bas sağlıyor. Projektör USB-PD ve 50W/20V veya üstü çıkışı olan harici şarj cihazlarıyla da çalışabiliyor. The Freestyle, kullanılmadığı zamanlarda ortam modu ve yarı saydam lens kapağı sayesinde, ortamın atmosferini değiştirebilen bir aydınlatma cihazı olarak da kullanılabiliyor. Projektör aynı zamanda müziği analiz ederek duvara, zemine ya da başka herhangi bir yüzeye yansıtılan görsel efektleri sesle eşleştirebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung The Freestyle 2 projektörün indirimli giyatı ne kadar?

The Freestyle, ekranın her zaman düz ve dikdörtgen şeklinde olması için kendini otomatik olarak ayarlıyor. 2. nesil Samsung projektörün fiyatı 26.576 TL‘den 26.999 TL‘ye gerilemiş durumda. Projektörü satın alanlara batarya hediye ediliyor.

samsung

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın