reklamı kapat

POPÜLER

Sinema keyfini istediğiniz yere taşıyan iPad’e özel hoparlör

23 Ağustos 2017

Tablet pazarının lideri iPad sunduğu çeşitli özellikler ve taşınabilirliğiyle birçok kullanıcının tercihi olmayı sürdürüyor. Cihazın büyük ekranı ise kullanıcıların istediği yerde dizi ve film keyfi sürmesine olanak sağlıyor. Fakat cihazın dahili hoparlörü istenen seyir keyfini sunma konusunda yetersiz kalıyor. The OIO Amp isimli iPad hoparlörü ise zengin stereo ses deneyimini taşınabilir hale getiriyor.

Gregg Davis tasarlanan bu özel hoparlör evlerimizdeki ses sistemini aratmayacak özelliklere sahip. Temelde iPad’e bir kılıf gibi geçirilen bu hoparlör cihazın iki yanında yer alıyor. Kalınlık olarak iPad’i geçmiyor. Taşıma kolaylığı sağlaması açısından bu iki hoparlör cihazın üstüne kapatılabiliyor. Böylece The OIO Amp’i çıkartmadan iPad’i istediğiniz yere taşıyabiliyorsunuz. Bu kullanışlı ürün iPad Air ve iPad Pro 9.7 ile kullanılabiliyor. Ayrıca bu özel hoparlörün 900mAh kapasiteli dahili pili bulunuyor. Bu da kullanıcılara yedi saat aralıksız seyir keyfi sunuyor. Üstelik bu cihazı sadece iPad ile kullanmak zorunda değilsiniz. Aynı keyfi evinizdeki Bluetooth bağlantısına sahip diğer cihazlarla sürmeniz de mümkün. Böylece her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz bir mini sinemaya sahip oluyorsunuz!

iPad sahiplerinin vazgeçilmezlerinden olmaya aday The OIO Amp, 200 dolardan alıcı buluyor. iPad’e özel bu hoparlöre dair görüntüleri haberimizin girişindeki galeride veya hemen aşağıda yer alan videoda bulabilirsiniz.

VİDEO

YORUMLAR