reklamı kapat

POPÜLER

Olimpiyat oyunlarına özel Samsung Galaxy S7 edge [Video]

18 Temmuz 2016

Yılın en iyi telefonlarından sayılan Samsung’un Galaxy S7 edge modeli, Rio 2016 Olimpiyat Oyunlarına özel sınırlı sayıda üretilmiş versiyonuyla Amerika’da satışa çıktı. Olimpiyat oyunlarına katılacak tüm sporculara hediye edilecek olan Samsung Galaxy S7 Edge Olympics Edition, Amerika dışıda Güney Kore, Almanya, Brezilya ve Çin’de satışa sunulacak.

5 – 21 Ağustos tarihleri arasında Brezilya’nın en sahipliğinde gerçekleşecek olan olimpiyat oyunlarına özel üretim yeni Galaxy S7 edge, tasarımındaki ufak tefek farklılıklarla dikkat çekiyor. Samsung Galaxy S7 Edge Olympics Edition’ın ilk etapta olimpiyat halkalarından ilham alarak renklendirilmiş tuşları göze çarpıyor. Ana ekran tuşu sarı, ses kontrol tuşları yeşil ve tuş kilidi kırmızı olan akıllı telefonun kamerasının etrafında da mavi bir çerçeve bulunuyor. Cihazda yüklü olan tema da elbette yine olimpiyatları temsil eden figürlerden oluşuyor. Ayrıca cihazın beraberin bir adet de taşıma kılıfı geliyor.

Samsung’un olimpiyat oyunlarına katılacak tüm sporculara hediye edeceği Samsung Galaxy S7 Edge Olympics Edition, Amerika’nın haricinde Almanya, Güney Kore, Brezilya ve Çin’de de satışa sunulacak. 2.016 adet üretilmiş olan özel seri Galaxy S7 edge, bugünden itibaren Best Buy’da 849 dolarlık fiyatıyla satışta.

VİDEO

YORUMLAR