reklamı kapat

POPÜLER

Skyrim şimdi de masa oyunu olarak karşımıza çıkıyor

Şimdiye kadar birçok farklı oyun, dizi ve film kendi Monopoly setine kavuşmuştu. Görünen o ki sıra geniş bir hayran kitlesine sahip olan The Elder Scrolls V: Skyrim‘e geldi.

Skyrim‘in keyifli dünyası şimdi bilgisayar ekranlarının sınırlarını aşıyor ve bir masa oyunu olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Masa oyunu versiyonunda Skyrim’in özü, karakterleri ve mekanları yer alacak. Tüm bu elementler oyun tahtası, jetonlar, kartlar, binalar, para ve zar sistemiyle birleşecek. Şimdilik oyunun bu versiyonuyla alakalı detaylı bir bilgi paylaşılmadı. Net olan tek şey Skyrim Monopoly‘nin Mart 2017‘den itibaren piyasaya sürüleceği… Arzu edenler 47.99 dolar ödeyerek şimdiden ön sipariş verebilir.

Üstelik yakın zamanda Skyrim hayranlarını sevindiren haberler bundan ibaret değil. Sevilen oyun yenilenen versiyonu Skyrim Remastered ile karşımıza çıkacak. Bu versiyon 28 Ekim‘de PlayStation 4, Xbox One ve PC için piyasaya sürülecek. Oyunun Legendary Edition‘ına sahip olanlar yenilenen versiyona ücretsiz sahip olacak.

skyrim-monopoly