reklamı kapat

POPÜLER

Sniper Elite 4’ten ilk oynanış videosu paylaşıldı [Video]

Oyuncuları keskin nişancılara dönüştüren Sniper Elite’in dördüncüsünden ilk oynanış videosu gün yüzüne çıktı. Sevilen oyun Hitler’in farklı şekillerde öldürülebileceği Target Führer isminde bir özel görevi de barındıracak.

Sniper Elite 4, 1943 yılında yani İkinci Dünya Savaşı sırasında İtalya’da geçiyor. Nazi tehlikesine karşı kadın ve erkeklerden oluşan İtalyan Direnişi başlıyor. Ana kahramanımız Karl Fairburne’e Akdeniz’deki gizli bir Alman denizaltısında üssün komutanını öldürme görevi veriliyor. Ancak gizemli biri bu görevi birisi ondan önce gerçekleştiriyor. Böylece Karl’ın görevi değişiyor ve Hitler’i öldürmesi gerekiyor. Bu görevin ismi de Target Führer olarak geçiyor.

Target Führer görevi oyuncular tarafından tekrar tekrar oynanabilecek. Böylece Hitler’i farklı şekillerde öldürmek mümkün olacak. Üstelik oyunu ön sipariş sürecinde satın alanlar Target Führer’e ücretsiz olarak sahip olacak.

Sniper Elite 4 PC, Xbox One ve PS4 gibi platformlarda oynanabilecek. İlgi uyandıran oyun 14 Şubat 2017‘de yani Sevgililer Günü’nde piyasaya sürülecek.

YORUMLAR