reklamı kapat

POPÜLER

Son dakika sızan Samsung Galaxy S5 görüntüleri! [Video]

Firmanın tanımını gerçekleştirdiği ikinci nesil akıllı saatleri Galaxy Gear 2 ve Gear 2 Neo’ya yönelik olarak kaydedilen bir videoda, arka planda görülen üç farklı renkteki cihaz büyük bir olasılıkla Galaxy S5 olarak değerlendiriliyor. Instagram’da yogiimise adlı kullanıcı tarafından yayınlanan video olayın fark edilmesinden hemen sonra yayından kaldırılsa da görüntüler internete düştü. Videoda yer alan üç farklı renkteki cihaz, daha önce elde edilen bilgiler ile de örtüşüyor. Geçtiğimiz günlerde altın renkli Samsung Galaxy S5 bilgisinin yer aldığı sızdırılmıştı.

Hemen ardından ise Amazon.com’da Spigen’in Galaxy S5 için hazırladığı kılıflara yönelik görselde telefonun ön yüzü ve arka kamerasına dair detaylar ortaya çıkmıştı. Kameranın hemen altına konumlandırılan flaş ve kameranın şekli hem Amazon’daki sızıntıda hem de Instagram’daki sızıntıda birebir olarak örtüşüyor.

Amazon’da kılıfların nisan ayı ortasında satışa sunulacağı ve kılıfların hem Samsung Galaxy S5 hem de Galaxy S5 Prime modellerine uyumlu olacağı, sızıntı sonrasında hemen kaldırılan satış sayfasında yer alıyordu. Amazon.com sızıntısında yer alan kılıflı fotoğraflardan birinde ekranın hemen altında fiziki bir tuş bulunması, diğer kılıfta yer alan modelde ise tuş bulunmaması Samsung’un iki farklı model hazırlığında olduğuna yönelik iddiaları güçlendiriyor.

Özellikle son Instagram sızıntısındaki kareler, sonuç itibariyle altın, gümüş ve beyaz renkli Galaxy S5 modellerinin yarın akşam gerçekleştirilecek olan Unpacked 5 etkinliğinde karşımıza çıkma ihtimalinin oldukça kuvvetli olduğunu gösteriyor.

VİDEO