reklamı kapat

POPÜLER

james bond

Sony hack skandalında yeni dalga!

Sony‘nin son zamanlardaki baş belalısı Guardians of Peace, şirketin başını ağrıtmaya devam ediyor. Hacker grubunun sızdırdığı yeni belgeler arasında yeni Bond filminin senaryosu ve fazlası var.

Sony Pictures Entertainment bilgisayar sistemini hackleyen GOP’un, yeni Bond filmi Spectre’ye ait ilk senaryo örneklerinden birini de paylaştığı söyleniyor. Bond serisinin haklarını elinde bulunduran yapımcı grup Eon Productions da bu iddiayı onaylamış durumda. Ancak Spectre hakkında oyunccu kadrosundan filmde kullanılacak otomobile kadar her şeyin resmi olarak duyurulduğunu düşünürsek Sony’nin bu konuya kafa yoracağını söyleyemeyiz. Üstelik ele geçirilen senaryonun taslak halinde olması da şirketi rahatlatan bir diğer unsur.

Senaryo dışında oyuncuların telefon numaralarını da ele geçiren GOP’un, ünlü isimlerin “gizli kalması gereken” konuşmalarını da sızdırdığı öne sürülüyor. Bu konuşmalar arasında Leonardo DiCaprio‘nun Jobs filminden neden çıktığını ve yapımcı Thomas Rothman’ın, Will Smith hakkında söylediklerini içeren bilgilerin yer aldığı belirtiliyor. Daha da kötüsü, Guardians of Peace asıl bombayı önümüzdeki haftalarda “Noel hediyesi” olarak patlatacaklarını duyurdu. Asıl bombanın ne olacağını merakla bekliyoruz.