reklamı kapat

POPÜLER

PS TV

Sony’nin mini oyun kutusu PlayStation TV Türkiye’de

Sony, yurtdışında 99 dolardan piyasaya sürdüğü PlayStation TV’yi Türkiye’de satışa sundu. Sony’nin E3 Fuarı’nda duyurduğu akıllı oyun kutusu PlayStation TV, Uzaktan Oynatma özelliği sayesinde PS4 kullanıcılarının oyunlarını aynı ev içindeki farklı televizyonlara aktarmasına olanak sağlıyor.

PlayStation TV bunun yanında PS3 ve PS Vita için çıkmış birçok oyunu PlayStation Now servisi üzerinden akış olarak oynamaya yardımcı oluyor. Çeşitli video ve müzik servislerini de kullanabileceğiniz PlayStation TV’de oyunlar DualShock oyun kumandasıyla oynanabiliyor. Worms Revolution Extreme, Velocity Ultra, OlliOlli olmak üzere üç farklı PS Vita oyununu ücretsiz sunan oyun kutusunda 1 GB dahili hafıza bulunuyor. PlayStation TV, 389,99 TL’den Türkiye’de satışa sunulmuş durumda.

PS TV
PS TV
PS TV
PS TV

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Sony’nin mini oyun kutusu PlayStation TV Türkiye’de” için 3 cevap

  1. disqus_HWa037Q04p dedi ki:

    İyi 99 dolarlık şeyi bin liraya satmaya çalışmamışlar.

  2. Seko dedi ki:

    Satın almayın aklı başına gelir belki Sony’nin. Ayıptır…99 dolarlık bir ürünü Sony olarak Türkiye’ye toptan getirseniz size bunun gelişi 50 dolar olsun.En fazla…50 dolarda 120-130 TL yapar…sen gel bunu 400 TL gibi rakama sat…Yuh artık!!! Satın almak tam bir ahmaklıktır!

  3. umit dedi ki:

    Akış olarak oynatması dezavantaj. Cihazın hiçbir donanıma sahip olmadığı anlamına geliyor. Merakla bekliyordum bu cihazı ama çöp çıktı yine.